پرده

آشنایی با انواع پرده لوردراپه

 پرده لوردراپه :

پرده لوردراپه از آنجایی که جنس پلی استر و ساتن دارد، مقاومت آن بسیار بالا می باشد و به همین دلیل اگر شما به دنبال پرده ای می باشید که نور خورشید رنگ آن را از بین نبرد پرده لوردراپه بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که این پرده دارد جنس آن می باشد و به همین دلیل باید بدانید در برابر هرگونه خش و پارگی مقاومت بسیار بالایی دارد و به آن آسیبی وارد نمی شود. بسیاری از کسانی که به دنبال پرده زیبا و مناسبی برای دکوراسیون داخلی خود هستند باید بدانند که پرده لوردراپه بهترین انتخابی است که می توانند داشته باشند.

انواع پرده لوردراپه :

پرده لوردراپه مانند بسیاری از پرده های دیگری که در بازار وجود دارد، دارای انواع متفاوتی می باشد و هر یک از آنها قابلیت های و ویژگی های مختص به خودشان را دارند. برای اینکه با انواع آن آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

 

پرده لوردراپه

 

  1. ژاکارد :

به عنوان مثال باید بدانید یکی از انواع این پرده ها دارای جنس ژاکارد می باشد و این نوع نسبت به انواع دیگر کیفیت بسیار عالی تری دارد. این نوع از پرده لوردراپه که کیفیت آن ژاکارد می باشد از ریل ها و قطعاتی که بسیار با کیفیت هستند ساخته شده اند و از آنجایی که رنگ به کار برده شده در آنها الکترواستاتیک می باشد، مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و نور دارد. اگر شما به دنبال بهترین کیفیت این نوع از پرده می باشید این نوع را می توانید خریداری نمایید.

  1. پی وی سی :

یکی دیگر از انواع پرده لوردراپه که مورد استفاده قرار می گیرد و تا حدودی ویژگی های آن هم شبیه نوع ژاکارد می باشد، پرده های پی وی سی است. یکی از تفاوت های اصلی که این نوع از پرده با نوع ژاکارد دارد این است که خود این پرده دو زیر مجموعه دیگر هم دارد. یکی از آنها نوع ساده می باشد که بیشتر اداره ها از آن استفاده می کنند و نوع دیگر آن تصویری می باشد که استفاده از آن بیشتر خانه ها و مهدکودک ها می باشد. رنگ بندی هر یک از آنها متنوع است و شما هر یک از رنگ های آن را که مایل باشید را می توانید خریداری نمایید.

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که پرده لوردراپه دارد و بسیاری از افراد به همین دلیل آن را خریداری می نمایند این است که به آسانی نصب می شود و به راحتی هم جمع می شود. در واقع اگر بر این باور هستید که برای نصب این پرده به دانش خاصی نیاز دارید، در اشتباه هستید، چرا که برای نصب آن نیازی به دانش و تخصص خاصی ندارید.

 

 

پرده لوردراپه

 

نکاتی در مورد انتخاب پرده لوردراپه :

برای خرید انواع پرده لوردراپه که معرفی کردیم شما باید به سبک مورد نظر خود توجه بسیاری داشته باشید تا بهترین نوع آن را برای فضای مورد نظر خود خریداری نمایید. اگر می خواهید این پرده را برای پذیرایی خود خریداری نمایید باید به طرح و رنگ آن توجه بسیاری داشته باشید، اگر رنگ بندی تجهیزات خانه شما به رنگ تیره می باشد، باید پرده خود را هم به رنگ تیره انتخاب کنید. اگر برای اتاق خواب کودک می خواهید این پرده ها را انتخاب کنید، بهتر است رنگ های شاد و طراحی های کودکانه آن را انتخاب کنید که با روحیه کودکان سازگاری بیشتری دارد. همچنین برای اتاق خواب های بزرگسالان باید یکی از انواع ساده آن را انتخاب کنید که رنگ آن هم ساده و ملایم باشد تا دکوراسیون داخلی اتاق خواب را زیباتر کند.

پست های مرتبط