دکوراسیون

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه (1)

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه، آجر یکی از بافت­ه‌ای رایجی است که به روش‌­های مختلفی استفاده و ترند شده است. برای ایجاد یک حس کلاسیک در فضای خانه آجرکاری گزینه مناسبی است.

بنابراین معمولاً استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه­‌ با سبک کانتری یا روستیک (روستایی) را می­‌بینید. با این حال آجرکاری‌­های روستیک در طی این سال‌­ها تبدیل به یک ترند شیک و محبوب شده است. اما سبک‌­هایی مانند سبک صنعتی شیک هم از این آجرکاری­‌ها مانند سبک روستیک استفاده می­‌کنند.

چند ایده جذاب برای اجرا در دکوراسیون داخلی

 

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه (1)

آجرکاری روستیک برای سبک صنعتی:

همانطوری که در بالا ذکر کردم، آجرکاری روستیک در سبک صنعتی بسیار رایج است و به فضای دکوراسیون داخلی آن جلوه عالی می‌­بخشد. اگر به تصویر نگاه کنید، می‌بینید که بافت قرمز و گرم آجرها در مقابل بتن در این فضا استفاده شده است.

در فضاهای مدرن بیشتر این تمایل دیده می­‌شود که متریال­‌هایی با کنتراست بالا در کنار یکدیگر به کار روند. بنابراین اگر در دکوراسیون داخلی خود کنتراست می­‌خواهید، باید به سراغ بافت بروید.

آجر یک عنصر عالی برای اضافه شدن به دکوراسیون داخلی خانه شما می‌­باشد. همچنین تصویر بالا نشان می­‌دهد که آجر در یک فضای مدرن و مینیمالیست چگونه کار می‌­کند. آجر یک کار فوق­‌العاده برای اضافه کردن بافت به فضاهایی است که دیوار آویز یا اشیاء تزئینی کوچکی در آن استفاده نشده است.

 

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه (1)

آجرکاری روستیک شیک:

روستیک شیک یک نوع سبک آجرکاری هست که به روش عالی آجرکاری را برای دکوراسیون داخلی خانه انجام می‌­دهد. یک مثالی از اتاق نشیمن با سبک روستیک شیک تصویر بالاست.

آجرکاری­‌ها با سایر عناصر روستیک اتاق مانند فرش بافت شده به خوبی هماهنگ شده است. این تصویر ثابت می‌­کند که آجرکاری در اتاق­‌های دیگر هم به خوبی کار می‌کند.

دکوراسیون داخلی این فضا دارای رنگ‌­های روشن است که در فضاهای مدرن استفاده از این تن رنگ‌­ها رایج است. تمامی آیتم­‌های در این قاب به خوبی در کنار هم مدرن بودن فضا را نمایش می­‌دهند.

 

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی خانه (1)

آجرکاری دیوار:

یکی از روش­‌های دیگری که احتمالاً شما آن را دیده باشید، آجرکاری دیوار می‌­باشد. بافت نامنظم و پرشکاف این آجرکاری­‌های روی دیوار جلوه روستیکی به فضا داده است.

این دکوراسیون داخلی نشان می­‌دهد که چطور می‌­توان با اضافه کردن آجر به فضای مدرن به آن حس روستیک بخشید. در حقیقت آجرکاری روستیک دیوار کنتراست و زیبایی بصری را در این فضا بوجود آورده است.

سایر المنت­‌های اتاق مدرن هستند، برای مثال میز مینیمالیست کنار تخت، هدبرد سیاه بالای تخت، دیوارهای سفید و لامپ‌های برق همگی یک فضای مدرن را ساخته‌­اند و شما می­‌توانید ببینید که این آجرکاری چقدر دکوراسیون داخلی این اتاق را شیک کرده است.

پست های مرتبط