پرده, دکوراسیون

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت، پرده­‌های بلک اوت به راحتی فضای اتاق شما را کاملاً تاریک می‌­کنند تا بتوانید در طول روز هم به خواب و استراحت خود ادامه دهید. این مدل به پرده خاموشی و آرامش شهرت دارد.

بسیاری از افراد هستند که وقتی از سرکار به خانه بازمی­‌گردند، می‌­خواهند در یک اتاق خواب خود بدون هیچ نوری استراحت کنند، همانطور که می­‌دانید بدن ما به نور طبیعی حساس است، بنابراین مدل بلک اوت کاملاً متناسب برای حل این مشکل می­‌باشد.

حالا ممکن است بپرسید چرا به سراغ پرده­‌های ضخیم نرویم؟ پاسخ ما این است که متاسفانه این مدل هم درصدی از نور را وارد اتاق شما می‌­کند اما مدل بلک اوت به معنای واقعی تاریکی را به شما هدیه می­‌دهد.

در این مقاله ایده‌­هایی برای معرفی پرده بلک اوت با طرح رنگی خاکستری داریم که برای افراد علاقه­‌مند به این رنگ و مدل بلک اوت فرصت خوبی برای مطالعه می‌­باشد.

ایده‌­هایی جذاب از پرده بلک اوت با رنگ خاکستری

 

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت (2)

 

  • این پرده­‌ها یک جلوه زیبایی به رنگ­‌های خنثی استفاده شده در این فضای صبحانه بخشیده است. این مدل یک نقطه کانونی برای این گوشه از دکوراسیون داخلی اتاق ایجاد می‌­کند و یک پس ­زمینه لطیف و ملایم می­‌سازد. این بلک اوت را برای زمانیکه می­‌خواهید از تابش مستقیم نور افتاب به چشمان­تان جلوگیری کنید، استفاده کنید.

 

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت (3)

  • رنگ خاکستری یک گزینه عالی برای جای­گیری با طرح­‌های مختلف است. بعضی از افراد دوست دارند که از پرده­‌های حریر همراه با مدل بلک اوت در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنند که برای داشتن حریم شخصی و جلوگیری از ورود نور در طول روز بهترین هستند. رنگ خاکستری بازتاب سبکی است و در هماهنگی با انواع طرح‌­ها با رنگ‌­های مختلف عالی عمل می‌­کند.

 

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت (3)

  • به ظرافت و سنگینی این مدل از پرده زیبا نگاه کنید. اولین چیزی که قطعا توجه شما را جلب خواهد کرد، کنتراست پرده با دیوارهای رنگ روشن دکوراسیون داخلی این اتاق می­‌باشد. خاکستری تیره رنگ­‌هایی را بازتاب می­دهد که شما با آن دکوراسیون داخلی اتاق خود را تکمیل می­‌کنید و به این دلیل به اثر آفتاب­‌پرست بودن مشهور است. این رنگ بیشتر در برابر رنگ‌­های خنک و سرد مانند بنفش، سبز و آبی به کار می‌­رود.

ایجاد فضایی آرامبخش با انتخاب پرده بلک اوت (3)

  • اگر برای بلوکه کردن نور در طول روز از مدل بلک اوت استفاده می­‌کنید اما هنوز خواهان وجود کمی نور ستاره­ای در فضای خود هستید، به شما استفاده از لامپ­‌های ریز LEDرا در مابین لایه‌­های پرده پیشنهاد می­‌کنیم. این ایده بسیار مناسب استفاده در اتاق خواب کودکان است زمانیکه می­‌خواهند دیر وقت به تخت­خواب بروند.