دکوراسیون

ایده‌های جذاب برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه‌هایی با ابعاد کوچک

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ایده‌های جذاب برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه‌هایی با ابعاد کوچک

کار کردن در آشپزخانه کوچک روزانه چالش‌ها و مشکلاتی دارد که گاهی ما را به این فکر می‌اندازد که چطور می‌توانم دکوراسیون داخلی این فضا را تغییر دهم تا بیشترین و بهترین استفاده از آشپزخانه را داشته باشم؟تا حالا به این مساله فکر کرده بودید؟اگر شما به دنبال ایده‌های عالی برای الهام و تغییر دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه هستید تا راحتی هر چه بیشتری را تجربه کنید، شما را به خواندن این مقاله دعوت می‌کنم.

از این گذشته بعضی از افراد فکر می‌کنند چون آشپزخانه‌ای ابعاد کوچک دارند نمی‌توانند به دکوراسیون داخلی شیک و جذابی که در سر دارند، برسند. در حالیکه واقعیت خلاف این تصور شماست، متریال‌های مدرنی وجود دارند که به راحتی می‌توانند شما را به این هدف‌تان برسانند.

معرفی دو راه‌حل کاربردی

اغلب افرادی که آشپزخانه کوچک دارند، فکر می‌کنند ایده‌هایی که بتوان در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر آنها اعمال کرد، شامل ایده‌هایی الهام گرفته از سبک کانتری است و اصلا به ذهنشان خطور نمی‌کند که ممکن هست سبکی مانند مینیمال را پیاده‌سازی کرد. صرفا نیاز نیست که دکوراسیون داخلی این قسمت از خانه همیشه یک حالت شیرین و ملایم داشته باشد. اگر شما به دنبال خلاقیت و امتحان راه‌های مدرن‌تری هستید، سبک صنعتی را به شما پیشنهاد می‌کنم.

شما شگفت‌زده می‌شوید، اگر متوجه شوید که تا چه حد می‌توانید با این پیشنهاد ظاهری یونیک برای آشپزخانه بسازید. به تصویر بالا نگاه کنید. این تصویر کاملا حرف‌های‌ من را تصدیق خواهد کرد. یک کف بتونی صیقلی یا حتی یک صفحه کابینتی از این جنس چطور یک حس متمایز به شما داده و دکوراسیون این آشپزخانه را به اثری ماندگار تبدیل کرده است.

 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه

شما چقدر موافق استفاده از نور و نورپردازی در آشپزخانه هستید؟ا گر آشپزخانه‌ای با ابعاد کوچک دارید، باید بدانید استفاده از نور در این فضا مثل یک معجزه عمل می‌کند. بنابراین یکی از بهترین راه‌هایی که با کمک آن به آشپزخانه استایل دهید و همچنین آن را بزرگ‌تر از اندازه واقعی خود نشان دهید، استفاده از لوستر یا چراغ‌آویزهای بزرگ و پرنور می‌باشد. اگر آشپزخانه‌ای ساده و بودجه محدود دارید، با نصب کردن چراغ‌آویزهای فلزی براق با نور زیاد در بالای سر به عنوان یک ویژگی برجسته از آشپزخانه شما، نیاز نخواهد بود که چیز دیگری به این دکوراسیون اضافه کنید.

به تصویر بالا نگاه کنید. لوسترهای گرد و بزرگ یکی از آیتم‌های زیبا و کاربردی این فضا هستند که در بالای میز ناهارخوری آویزان هستند. اندازه‌های جالب و متریال‌های متضاد مانند کریستال، برنج و حلقه‌های متصل ظریف همگی سبب شده‌اند تا این آشپزخانه یک فضای استاندارد باشد که هیچوقت دمده نمی‌شود.

پست های مرتبط