دکوراسیون

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید، استفاده از آینه در واقع بهترین راه برای باز کردن یک فضا در دکوراسیون داخلی محسوب می­‌شود.

به عبارتی شما با کمک آینه می‌­توانید اندازه اتاق را بزرگتر از چیزی که هست، نشان دهید. چگونه؟ با کمک اثر انعکاسی آینه. به کارگیری آینه نه تنها به دکوراسیون داخلی خانه خود استایل می‌دهید بلکه به آسانی با استفاده از روش‌­هایی می­‌توانید خلاقیت را هم در این کار دخیل کنید.

نکاتی از دکوراسیون داخلی برای کاربرد آینه

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید (2)

۱- آینه‌هایی با اندازه بزرگ:

آیا تا به حال به داشتن آینه­‌ای با اندازه بزرگ فکر کرده‌­اید؟ همانطور که در تصویر مشاهده می‌­کنید، برای دکوراسیون داخلی به کمک آینه این قسمت از فضای خانه از یک آینه بزرگ با قاب جذابی به رنگ زرد استفاده شده است.

با خرید این نوع از آینه­‌ها علاوه بر اینکه می‌­توانید از کل فضای بزرگ آن استفاده کنید، یک مزیت دیگری دارد که در پاراگراف قبلی به آن اشاره کردیم. این مزیت همان توهم بزرگتر به نظر رسیدن فضای اتاق شما می‌­باشد. بنابراین اگر می­‌خواهید که فضای اتاق­تان بزرگتر از چیزی که هست، به نظر برسد، آینه­‌ای مانند تصویر بالا به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

 

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید

۲- قاب هندسی آینه:

شکل قاب مورد علاقه شما به هنگام خرید آینه چیست؟ زمانیکه می­‌خواهید آینه­‌ای برای دکوراسیون داخلی اتاق خود انتخاب کنید، خود را با قاب‌­های دایره یا مستطیل شکل محدود نکنید. البته که آینه­‌هایی با این قاب‌­ها زیبا هستند اما شما می­‌توانید آیتم بهتر و خلاقانه­‌تری را هم امتحان کنید. آینه در تصویر، آینه‌­ای با اندازه بزرگ و قاب طلایی رنگ به شکل هندسی می­‌باشد که بازتاب­‌های سطح قاب آن را جذاب­‌تر کرده است.

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید (1)

۳- تعداد آینه­‌ها:

زمانیکه بحث انتخاب و خرید آینه برای اتاق می‌­شود، اولین نظری که برای ما عقلانی می­‌آید، این است که همیشه باید یک آینه برای هر اتاقی بخرید. اما آیا لازم است که اینطور باشد؟ آیا شما می­‌توانید از آینه­‌های بیشتری استفاده کنید؟ یک روش جالب دیگری که شما می­‌توانید در استفاده از آینه‌­ها به کار ببرید، ساخت یک گالری دیواری جذاب از آینه­‌ها می‌­باشد.

 

با کمک آینه به دکوراسیون داخلی خود استایل دهید

۴- به کارگیری رنگ­‌ها:

آیا شما در دکوراسیون داخلی خانه خود آینه‌­ای دارید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده‌­اید که چگونه می­‌توانید این آیتم از دکوراسیون داخلی خانه خود را تغییر دهید؟ در این قسمت ما یک پیشنهاد جالبی داریم که شما حتماً وسوسه خواهید شد برای ساخت یک فضای پر روح و چشم‌­نواز در اتاق­تان حتما آن را امتحان کنید.

شما می‌­توانید با کمک آینه­‌ها پالت رنگ­‌های جذابی را به اتاق­تان اضافه کنید اما برای اینکه به نتیجه رضایت­‌بخشی برسید، باید داشتن قاب درست و خلاقیت را هم در نظر بگیرید. در تصویر بالا آینه‌­ای با اندازه نسبتاً بزرگ می­‌بینید که قاب آن با رنگ­‌های زرد و نارنجی روشن به زیبایی رنگ شده است و آینه را به یک قطعه رنگارنگ، جذاب و مدرن از دکوراسیون داخلی این فضا تبدیل کرده است.

پست های مرتبط