پرده

بهترین پرده کرکره ای برای اتاق نشیمن با ابعاد بزرگ

پرده کرکره ای

بهترین پرده کرکره ای برای اتاق نشیمن با ابعاد بزرگ

پرده کرکره ای علاوه بر قسمت های مختلف خانه مانند آشپزخانه مناسب اتاق نشیمن نیز می باشد. شاید شما کاربرد این پرده را در دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه زیاد دیده باشید اما باید بدانید که یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش پنجره های اتاق نشیمن خانه شما با ابعاد بزرگ، پرده کرکره ای است. نگران رنگ و طرح مناسب برای هماهنگی پرده با سایر لوازم و همچنین رنگ و سبک دکوراسیون داخلی نباشید.

خوشبختانه مدل های مختلفی از پرده کرکرهای است که دست شما را برای انتخاب پرده مناسب با معیارهای دکوراسیون داخلی کاملا باز می گذارد. پس بدون هیچ نگرانی می توانید این پرده ها را بخرید و استفاده کنید. ما در این مقاله به معرفی چند آیتم مناسب از مدل های پرده کرکره ای می پردازیم که شما با یک انتخاب عالی و منحصربفرد زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

پرده کرکره ای انتخابی عالی

معمولا برای ما ایرانیان یکی از مهم ترین قسمت های خانه که بیشترین زمان خود را در آن می گذارنیم و دور هم جمع می شویم، اتاق نشیمن است. این مکان جایی است که شما با مهمان ها یا دوستان تان در آن به گپ و گفتگو مشغولید، پس به اندازه ای اهمیت دارد که برای هر یک از آیتم های آن زمانی اختصاص دهید تا انتخاب های مناسبی داشته باشید. پرده به عنوان یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی است و زمانیکه بحث انتخاب مدل مناسب آن برای اتاق نشیمن می شود، شما باید به تمامی معیارها در مرحله انتخاب توجه کنید و این معیارها سادگی استفاده و دوام پرده می باشند.

معرفی آیتم های مناسب اتاق نشیمن

• پرده لوردراپه: این پرده ها بهترین راه حل برای پنجره های با اندازه بزرگ هستند. بسیار قابل اطمینان می باشند و شما برای استفاده از آن هیچ دردسری نخواهید داشت. شما با این مدل پرده می توانید به راحتی هر زمان که خواستید به فضای بیرون از اتاق نشیمن دید داشته باشید و همچنین نور ورودی از این پنجره های بزرگ را مطابق استفاده خودتان تنظیم کنید.

• پرده رولی: این مدل پرده ها هم برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن شما انتخاب دیگری هستند. اگر می خواهید از پرده رولی برای پوشش پنجره های بزرگ اتاق خود استفاده کنید، بهتر است که به جای خرید یک پرده رولی عریض از دو پرده رولی برای پنجره ها استفاده کنید که ظاهر بهتر و شکیل تر برای اتاق نشیمن می سازند و کاربردی تر هستند. همچنین شما می توانید در مواقع لزوم به سادگی این دو پرده را از هم جدا کنید.

• پرده ونیز چوبی: این مدل پرده ها تا عرض ۳۰۰۰متر مربع می توانند ساخته شوند و یکی از آیتم های مناسب برای پنجره های بزرگ اتاق نشیمن هستند. آنها برای بالا و پایین کشیدن کمی سنگین هستند اما برای فیلتر کردن نور اتاق نشیمن عالی عمل می کنند. بنابراین در صورت نصب این پرده ها با این اندازه، سعی کنید فقط برای تمیز کردن آنها را بالا و پایین بکشید. تکرار بالا و پایین کشیدن مداوم پرده ها از طول عمر آنها می کاهد.

پست های مرتبط