دکوراسیون

تاثیر رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ زرد از رنگ های جذاب و فوق العاده در دکوراسیون داخلی منزل می باشد و به کار بردن این رنگ می تواند انرژی های مثبت سرشاری را به محیط زندگی شما وارد نماید. اگر در خصوص به کار بردن این رنگ و یا نحوه ی استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل سوالی دارید؛ می توانید این مطلب را با ما همراه باشید تا از تاثیرات فوق العاده ی رنگ زرد در دکوراسیون آگاه شده و با علاقه ی بیشتری این رنگ را به کار ببرید.

رنگ زرد خوشبختانه در همه ی سبک های دکوراسیون داخلی قابلیت کاربرد دارد و می توان چشم اندازهای زیبایی را با این رنگ خلق کرد. به کار بردن این رنگ در کنار رنگ هایی چون بنفش، طوسی، مشکی، ارکیده تاثیر بیشتری داشته و نمای زیباتری را به وجود می آورد.

نکات مهم در خصوص استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون منزل

اگر تمایل دارید که رنگ زرد به عنوان رنگ غالب در دکوراسیون داخلی به کار برده شود، بهتر است از طیف های مختلف این رنگ استفاده نمایید. می توانید رنگ دیوارها را به رنگ زرد لیمویی انتخاب کرده و از طیف های دیگر این رنگ در دکوری های خانه استفاده نمایید.

اگر رنگ دیوارها را به عنوان زرد لیمویی انتخاب کرده اید، می توانید از مبلمان بنفش رنگ استفاده نمایید. می توانید مبلمان را نیز طوسی در نظر گرفته و از کوسن های سبز و زرد بر روی مبلمان استفاده نمایید.

می توانید یکی از دیوارها را با گچ بری، یا ام دی اف قاب بندی کرده و داخل قاب ایجاد شده را طوسی رنگ کرده و از دیوارکوب های نارنجی رنگ، زرد رنگ، قرمز رنگ و بنفش رنگ در آن استفاده نمایید.

می توانید بر روی میز غذاخوری یا میز مبلمان یا میز تلفن خود یک گلدان زرد رنگ زیبا استفاده نمایید.

از کاشت گل های طبیعی با رنگ زرد مانند نرگس و کالانکوئه زرد رنگ غافل نشوید. می توانید در کنار این گل ها، گل هایی چون حسن یوسف قرمز، برگ خونی، بنت قنسول را نیز به کار ببرید.

رنگ زرد در اصول فنگ شویی مورد توجه بوده و به عنوان عنصر زمین شناخته می شود، از این رو این رنگ نماد سلامت و شعف بوده و انرژی های زیادی را به همراه می آورد. بهتر است بدانید که رنگ زرد از نظر روانشناسی باعث افزایش اعتماد به نفس شده و باعث القای حس صمیمیت و اعتماد بیشتر در محیط می شود، به همین سبب استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی منزل تاکید می شود.

پست های مرتبط