دکوراسیون

تاثیر رنگ سرمه ای در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ سرمه ای در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ سرمه ای در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ سرمه ای از رنگ هایی می باشد که تقریبا در همه ی دکوراسیون ها با هر سبکی قابل مشاهده می باشد. رنگ سرمه ای در دکوراسیون داخلی به منزل شما حالتی با اصالت، سنگین و شیک می بخشد. رنگ سرمه ای از آن دست رنگ هایی می باشد که می توان آن را با رنگ های آتشی، ملایم، تیره و روشن به راحتی ترکیب کرد و انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک را خلق نمود. اگر به رنگ سرمه ای علاقمند می باشید با ما همراه باشید تا به شما برای چیدمان دکوراسیون داخلی به رنگ سرمه ای ایده هایی ارائه دهیم.

ایده هایی برای چیدمان رنگ سرمه ای در دکوراسیون خانه

رنگ سرمه ای در کنار رنگ هایی چون زرد لیمویی، سفید، مشکی، قرمز، زرشکی و زرد قناری جلوه ای زیبا پیدا می کند. اگر می خواهید دکوراسیون شما حالتی فانتزی پیدا کند، می توانید رنگ سرمه ای را با رنگ های زرد قناری و زرد لیمویی ترکیب نمایید. اگر رنگ سرمه ای را با رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی خانه به کار می برید حتما یکی دو مورد از دکوری های خود را با رنگ شاد مثل رنگ زرشکی یا رنگ قرمز به کار ببرید.

فرش سرمه ای با طرح های سنتی یا فرش های سرمه ای با طرح های عشایری و قشقایی برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک می تواند بسیار جذاب باشد.

شما می توانید پرده ها، مبلمان و فرش خود را به رنگ سرمه ای انتخاب نمایید و رنگ دیوارهای خود را برای روشن تر شدن محیط به رنگ سفید انتخاب نمایید. می توانید از یک تابلوی بزرگ با پس زمینه ی قرمز برای یکی از دیوارها استفاده نمایید.

اگر تمایل دارید دکوراسیون منزل شما شادتر به نظر برسد، می توانید فرش ها و پرده ها را سرمه ای انتخاب کرده و رنگ دیوارها را سفید و رنگ مبلمان را قرمز با رگه های سرمه ای و یا زرشکی با کوسن های سرمه ای انتخاب نمایید.

شادترین دکوراسیون منزل

اگر علاقمند هستید که رنگ دیوارهای شما سرمه ای باشد، بهتر است که رنگ پرده و مبلمان خود را به رنگی غیر از سرمه ای انتخاب نمایید، مثلا استفاده از پرده های سبز رنگ و مبلمان لیمویی رنگ می تواند جلوه ای زیبا به این نوع دکوراسیون داخلی دهد. اگر علاقمند هستید که دیوارها را سرمه ای رنگ کنید، بهتر است که یکی از دیوارها را متمایز انتخاب کرده و رنگ آن را سفید در نظر گرفته و آن را به عنوان مرکز توجه انتخاب کنید.

می توانید از این دیوار به عنوان گالری عکس های خانوادگی و یا دیوارکوب های تزئینی استفاده نمایید. استفاده از تزئینات طلایی رنگ، مبلمان با تزئینات طلایی جلوه ای با شکوه به این نوع دکوراسیون داخلی می بخشد.

پست های مرتبط