دکوراسیون

تاثیر رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ نقره ای از آن دست رنگ هایی می باشد که استفاده ز آن امروزه در دکوراسیون داخلی مدرن افزایش زیادی یافته است. امروزه لوازم خانگی نقره ای بیشتر از دیگر رنگ ها در بورس می باشند و بیشترین قیمت نیز به وسایل نقره ای اختصاص دارد. از همین رو بهتر است تا در خصوص استفاده از رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی خانه بحثی را مطرح کنیم و نکاتی را برای علاقمندان به این رنگ بیان کنیم.

رنگ نقره ای رنگی لوکس بوده و باعث لاکچری تر نشان دادن محیط می شود. این رنگ نماد پرستیژ، اصالت و کمال می باشد و باعث ایجاد حس اعتماد به نفس در محیط می شود، رنگ نقره ای از آن دست رنگ هایی می باشد که با رنگ های زیادی ست شده و در ترکیب با هر رنگ اثری جدیدتر و حسی نوتر را در دکوراسیون داخلی خانه خلق می کند. با وجود تمام مزیت هایی که استفاده از این رنگ دارد، باید کمی در خصوص نحوه ی چیدمان خانه با این رنگ احتیاط شود، بنابراین نظر شما را به نکات زیر جلب می کنیم.

نکات مهم در خصوص استفاده از رنگ نقره ای در دکوراسیون خانه

بهتر است که وسایل بزرگ را نقره ای رنگ در نظر نگیرید، زیرا این رنگ لکه ها را سریعا نمایان می کند و کثیفی را از خود سریعا بروز می دهد. اما اگر علاقه ی زیادی در خصوص به کارگیری این رنگ در خانه برای وسایل بزرگ دارید، باید بدانید که هر روز باید دستمال به دست باشید و وسایل نقره ای خود را برق بیندازید.

می توانید دیوارهای خود را با کاغذ دیواری نقره ای بپوشانید. با توجه به مساحت و سبک دکوراسیون می توانید کاغذ دیواری های طرح دار را انتخاب کنید. طرح این کاغذها می تواند ظریف و یا درشت باشد. بهتر است که رنگ طرح کاغذ دیواری با پس زمینه ی کاغذ کمی متفاوت باشد، طرح های کاغذ دیواری می توانند همان نقره ای رنگ اما برجسته تر و پررنگ تر از پس زمینه ی کاغذ باشند.

 

تاثیر رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی منزلاگر می خواهید دکوراسیون داخلی خانه ی شما سلطنتی تر و لاکچری تر به نظر برسد، می توانید از ترکیب رنگ نقره ای در کنار شکلاتی استفاده نمایید. اما بهتر است که از دکوری های ظریف خوش رنگ و شاد چون زرد و آبی نیز استفاده نمایید تا خانه حالتی دلگیر پیدا نکند.

برای اتاق خواب خود می توانید رنگ نقره ای را با صورتی، ارغوانی و یاسی ترکیب نمایید و حالتی مدرن تر و احساسی تر را خلق نمایید.

می توانید از رنگ های آبی پررنگ، سرمه ای، سبز کم رنگ، قرمز، بنفش ملایم، قهوه ای، سفید و مشکی در کنار رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی استفاده نمایید.

پست های مرتبط