دکوراسیون

تزئینات داخلی دکوراسیون خانه با گالری دیواری

تزئینات داخلی دکوراسیون خانه با گالری دیواری

تزئینات داخلی دکوراسیون خانه با گالری دیواری، در مقالات قبلی درباره اکسسوری­‌ها و نقش آن‌ها صحبت کردیم

و یکی از مواردی که با آن می‌­توان به تزئینات داخلی پرداخت و دکوراسیون داخلی خانه را تکمیل کرد، داشتن یک گالری دیواری زیبا می‌­باشد.

چقدر به جزئیات داخلی خانه خود اهمیت می­‌دهید؟ چقدر به ساخت یک گاری دیواری فکر می‌­کنید؟

آیا تا به حال از گالری دیواری برای تزئین خانه خود استفاده کرده‌­اید؟

در این مقاله ما به شما روش ساخت یک گالری دیواری زیبا که متناسب با دکوراسیون داخلی شما باشد را آموزش می‌­دهیم.

تزئینات داخلی چیست؟

در دکوراسیون داخلی خانه وقتی شما برای تخصیص بودجه برنامه‌­ریزی می­‌کنید، ابتدا به سراغ آیتم‌­های ضروری و خرید لوازمی می­‌روید که می‌­دانید بدون آن‌ها دکوراسیون داخلی معنایی ندارد.

برای مثال برای اتاق نشیمن شما در وهله اول به خرید مبلمان یا پرده اهمیت می‌­دهید. بعد اینکه شما آیتم‌­های اصلی را در دکوراسیون داخلی خود جا دادید، به سراغ تزئینات داخلی می­‌روید.

برای مثال برای تزئین میز‌ قهوه‌­خوری از شمع یا جاشمعی‌­های زیبا و مناسب استفاده می­‌کنید. راه‌­های زیادی برای تزئینات داخلی یک فضا وجود دارد که یکی از آن‌ها گالری دیواری است.

تزئینات داخلی دکوراسیون خانه با گالری دیواری

ساخت گالری دیواری

مطمئنم که شما در هر خانه‌­ای که قدم گذاشته‌­اید، قاب عکس­‌های زیبا و مختلفی را روی دیوارها، میز جانبی و… دیده‌­اید.

آیا شما هم قاب عکس­‌هایی را روی دیوار خود آویزان می­‌کنید؟ آیا به ساخت یک گالری دیواری علاقه دارید؟

آیا می­‌دانید گالری دیواری چیست؟ شامل چه چیزهایی می‌‌شود؟

گالری دیواری شامل مجموعه­‌ای از تابلوها و قاب عکس‌­هایی می‌­باشد که درکنارهم روی دیواری چیده می‌­شوند.

حال این قاب عکس‌­ها بنابر انتخاب و سلیقه خودتان می‌تواند قاب عکس‌­های خانوادگی باشد یا آثار هنری. ساخت گالری دیواری به عنوان تزئینات داخلی جلوه مدرن و زیبایی به اتاق نشیمن شما می‌­بخشد.

درحقیقت شما با کمک ساخت یک گالری دیواری بخشی از  دکوراسیون داخلی خانه را کاملاً شخصی­‌سازی می‌­کنید و جذابیت بصری می­‌دهید.

برای ساخت یک گالری دیواری عالی در مرحله اول شروع به جمع‌­آوری آیتم‌­هایی کنید که می­‌خواهید در گالری منحصربه فردتان ببینید.‌

برای مثال می­‌توانید به سراغ تابلو، نقاشی، عکس و… بروید. زمانیکه تمامی آیتم‌­ها را کنار هم چیدید، حال به بررسی آن‌ها می‌پردازید و آن دسته از تابلوها، عکس‌­ها، نقاشی و سایر گزینه‌­هایی که تکراری هستند یا با مجموعه هماهنگ نیستند را حذف می­‌کنید.

 

تزئینات داخلی دکوراسیون خانه با گالری دیواری

نکته دوم انتخاب تعداد تابلوها یا قاب عکس‌­ها می­‌باشد. با توجه به حجم دیواری که می­‌خواهید آن را پر کنید و اینکه ابعاد اتاق شما تا چه اندازه است، به عبارتی کوچک یا بزرگ، باید تعداد مناسبی را روی دیوار بچینید.

همچنین برای زیبایی بیشتر می­‌توانید برای چیدن آیتم­‌ها روی دیوار از سبک و روش‌­های خلاقانه‌­ای استفاده کنید تا یک گالری دیواری خاص برای دکوراسیون فضای مورد نظر خود بسازید.

پست های مرتبط