دکوراسیون

تزئین میز قهوه‌خوری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

تزئین میز قهوه‌خوری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (2)

تزئین میز قهوه‌­خوری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن‌، در کامل کردن دکوراسیون داخلی با قطعات اصلی مانند خرید کاناپه­‌ای برای نشستن در اتاق نشیمن یا تختخواب برای اتاق خواب، یکی از آیتم‌­هایی که جزء قطعات مبلمان و دکوراسیون آن به حساب می­‌آید، میز قهوه­‌خوری و تزئین آن می‌­باشد.

حال ممکن است بپرسید میز قهوه­‌خوری تا چه حد در دکوراسیون داخلی خانه اهمیت دارد که برای تزئین آن زمان اختصاص دهیم؟ پاسخ ما این است که اتاق نشیمن در اصل مهم‌­ترین قسمت یک خانه محسوب می‌­شود و میز قهوه‌­خوری دقیقاً در مرکز این فضا قرار دارد که در خوب به نظر رسیدن دکوراسیون اتاق نشیمن تاثیر زیادی دارد و به راحتی می‌­تواند شکل کلی فضای موردنظر را تغییر دهد.

بنابراین هر چیزی که شما روی میز قهوه­‌خوری تحت عنوان تزئینات داخلی قرار دهید، در این تغییر و دگرگونی نقش خواهد داشت. تزئینات روی میز نیاز نیست به گونه‌­ای باشد که بسیار کامل و پر باشد که هیچ فضای خالی نداشته باشد یا برعکس روی میز بهم­ ریخته باشد و روی آن اشیائی مانند کلیدها، نامه­‌ها و…  رها شده باشند.

با کمک نکاتی که در این مقاله ذکر می­‌کنیم به آسانی می­‌توانید میز قهوه‌­خوری خود را تزئین کنید و یک دکوراسیون داخلی جذاب برای خانه خود بسازید.

تزئین میز قهوه‌خوری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (2)

نکاتی از دکوراسیون داخلی برای تزئین

  1. ترکیب: ترکیب یکی از آن مساله­‌هایی است که بیشتر مردم را دچار مشکل می­‌کند، به خصوص اگر بحث ترکیب تزئینات میز قهوه‌­خوری در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن شما باشد. کلید این ­کار در این است که به ترکیب آیتم­‌ها با هم به صورت یک تصویر کلی فکر کنید. گاهی آیتم­‌ها از نظر رنگ با هم مرتبط هستند و گاهی از نظر سبک، شکل یا تم در کنار هم قرار می­‌گیرند.

  استفاده از سینی

  1. سینی: یکی از ترفندهای جالبی که ممکن است شما در دکوراسیون داخلی بعضی خانه­‌ها برای تزئینات میز قهوه‌­خوری دیده باشید، استفاده از سینی است. در واقع هدف از سینی در این قسمت این است که تمامی آیتم‌­ها احاطه شوند یا به عبارتی اطمینان حاصل ­می‌­کنید که قرارگیری آیتم‌­ها در یک صحنه با یکدیگر به خوبی کار می­‌کند و با این­ کار جابجایی آن‌ها نیز ساده می­‌باشد. اگر هم­چنان با نکته شماره یک یعنی ترکیب آیتم­‌ها روی میز مشکل دارید، پیشنهاد می­‌کنیم آن‌ها را در یک سینی بچینید تا یکپارچه به نظر برسند. اگر بعد امتحان کردن استفاده از سینی هم­چنان ترکیب آیتم­‌ها برای دکوراسیون داخلی شما نامناسب به نظر می‌­رسیدند، بیخیال چیدن این آیتم‌­ها در کنار هم شوید.

پست های مرتبط