لوردراپه

خرید پرده لوردراپه

خرید پرده لوردراپه

خرید پرده لوردراپه چه اهمیتی دارد؟ چقدر با انواع مدل پرده‌­ها آشنایی دارید؟ آیا مدل­‌های پرده لورداپه، حصیری، بامبو و… را می‌­شناسید؟

چقدر به دکوراسیون داخلی خانه خود اهمیت می‌­دهید؟ آیا می­‌دانید با تعویض مدل پرده­‌های خانه خود هم می‌­توانید تغییر موثری در فضای خانه ایجاد کنید؟

اگر برنامه‌­ای برای تغییر دکوراسیون چیده‌­اید و می‌­خواهید که بسیاری از لوازم را تغییر دهید از جمله پرده‌­های تمامی قسمت خانه اعم از اتاق خواب، ناهارخوری، نشیمن و…. نگران این تغییرات نباشید.

کافیست با انواع مدل پرده‌­ها آشنایی پیدا کنید و پرده مناسب سبک دکوراسیون داخلی فضای موردنظر و البته سلیقه خود را انتخاب کنید.

این مقاله به شما کمک می‌­کند تا با یکی از مدل‌­های پرده به نام پرده لوردراپه آشنا شوید.

 

خرید پرده لوردراپه

معرفی مدل پرده لوردراپه

پرده لوردراپه یک پرده عمودی است که روی یک ریل آلومینیومی سوار شده است. در گذشته به دلیل اینکه تنوع زیادی در طرح این نوع پرده‌ها نبود، معمولاً اولویت اول  انتخاب پرده مناسب برای محیط‌های اداری پرده لوردراپه بود.

زیرا مدل‌های قبلی این پرده ساده، شیک و کلاسیک بود. امروزه خوشبختانه ما شاهد سیر بالای پیشرفت در تنوع و خلاقیت ساخت همه چیز هستیم.

این پیشرفت در ساخت پرده­‌ها هم اعمال شده است. زیرا امروزه  این پرده با انواع طرح و رنگ­‌های جذاب و مدرنی ساخته می‌­شود بطوریکه به خانه­‌های ما هم راه پیدا کرده است.

بنابراین در مورد تنوع در خرید پرده لوردراپه نگرانی نخواهید داشت. اما نکته مهم همیشه به هنگام انتخاب آیتم مناسب برای دکوراسیون داخلی فضای موردنظرتان هماهنگی آن با رنگ، سبک دکوراسیون داخلی فضا و لوازم چیده شده در فضای اتاق می‌­باشد.

برای مثال اگر رنگ اتاق شما تیره هست و یک پنجره مناسب برای نوردهی به فضای اتاق دارید، به نظرتان اولویت اول شما در انتخاب پرده برای این فضا کدام جنس از پرده می‌­باشد؟

اگر از من می‌­پرسید پرده با جنس حریر را به یک پرده ضخیم ترجیح می­‌دهم تا بتواند از نور پنجره برای فضای اتاق استفاده کنم.

مزیت­های انتخاب پرده لوردراپه

اگر بخواهم از مزیت‌­های انتخاب پرده لوردراپه برای شما بگویم این است که این پرده عمودی به آسانی نصب می‌شود و اصلاً زمانبر نیست.

همچنین قیمت آن ارزان و بسیار مناسب است. قیمت خوب این پرده به همراه طرح‌­های شیک و جالبی که زیبایی فضای موردنظر شما را چند برابر می­‌کند، پرده لوردراپه را به یکی از پرفروش‌­ترین مدل پرده­‌ها در دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است.

همچنین اگر شما از آن دست افرادی هستید که به هنگام انتخاب و خرید پرده از نحوه شستشوی آن هم سوال می­‌پرسید، باید بگویم برای شستشوی پرده لوردراپه هیچ معضل و قانون خاصی وجود ندارد.

شما بعد از جداسازی نوارهای پایین پرده فقط به یک طشت و پودر شوینده  برای شستشوی این پرده نیاز دارید.

اما درمورد طول عمر این پرده باید بگویم که معمولاً طول عمر طولانی دارد اگر بطور صحیحی از پرده و قطعات آن استفاده کنید. به همین دلیل به هنگام خرید از سالم بودن قطعات آن اطمینان حاصل کنید.

پست های مرتبط