دکوراسیون

دکوراسیون داخلی خانه با سبک مدرن

دکوراسیون داخلی خانه با سبک مدرن

دکوراسیون داخلی خانه با سبک مدرن، چقدر با سبک دکوراسیون داخلی مدرن آشنایی دارید؟ آیا تا به حال خانه خود را به این سبک دکور کرده‌­اید؟ آیا خانه­‌ای با این سبک دکوراسیون دید‌‌ه‌­اید؟ چقدر با آیتم‌­هایی که در این سبک استفاده می‌شوند، آشنا هستید؟

در این مقاله ما درباره اینکه یک خانه با دکوراسیون مدرن چه ویژگی‌­هایی می­‌تواند داشته باشد، بحث می‌­کنیم. بنابراین اگر شما هم از میان سبک­‌های متنوع و مختلف دکوراسیون داخلی طرفدار سبک مدرن هستید، این مقاله را حتماً مطالعه کنید.

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک مدرن هیچ­گونه پیچیدگی و آشفتگی ندارد، بلکه در آن مجموعه‌­ای از شکل­‌های مرتب و یکدست را می­‌بینیم که طرح­‌هایش تماماً ساده و شیک است. اگر شما هم ذاتاً همچین شخصیتی دارید، سبک مدرن یکی از بهترین گزینه­‌ها برای انتخاب دکوراسیون داخلی خانه شما می‌­باشد.

از پالت رنگ­‌هایی که در دکوراسیون داخلی سبک مدرن می‌­توانید استفاده کنید، رنگ­‌های خنثی مانند سیاه، سفید و خاکستری است. همانطور که در بالا اشاره کردم، در این سبک الگو یا شکل­‌های مرتب مانند خطوط صاف می­‌بینیم یعنی به عبارتی بدون هیچ­گونه فرم‌­های منحنی‌­وار هستند.

اگر شما خانه‌­ای دارید که پنجره‌­های بزرگی دارد و سبک انتخابی شما برای دکوراسیون داخلی، سبک مدرن است، باید بگویم که این پنجره‌­ها با سبک مدرن کاملا هم‌خوانی دارد.

زیرا در سبک مدرن طراح سعی می­‌کند که با وجود پنجره‌­های بزرگ زیبایی بیرون و داخل خانه را بهم پیوند بزند. به عبارتی شما با داشتن پنجره‌­های بزرگ به راحتی می‌توانید یک خانه مدرن و پرنور داشته و همچنین از زیبایی منظره پشت پنجره لذت ببرید. از این­رو شما برای تزیین این پنجره‌­ها می‌­توانید از پرده‌­هایی با جنس حریر به جای پرده­‌های ضخیم استفاده کنید.

 

دکوراسیون داخلی خانه با سبک مدرن

نکاتی در مورد دکوراسیون داخلی مدرن

نکته دیگری که در سبک مدرن می­‌توانم به آن اشاره کنم این است که زمانیکه می‌­خواهید با لوازم مورد نیاز خانه را به سبک مدرن بچینید، تنها باید به سراغ وسایلی مانند مبلمان، میز و کاناپه بروید و از خرید اثاثیه بدون ضرورت یعنی جزئیات اضافه اجتناب کنید.

برای مثال اگر بخواهید یک مبلمان مناسب برای دکوراسیون داخلی با سبک مدرن انتخاب کنید، شاید آیتم­‌های گران قیمت زیادی بیابید اما به شما اطمینان می­‌دهیم که با کمی جستجو می­‌توانید مدل­‌های مشابه­‌ای را با قیمت ارزانتر بخرید.

دقت کنید که در انتخاب تعداد قطعات مبلمان باید محدودیت بگذارید. زیرا همانطور که گفتم سبک مدرن با شلوغی و درهم بودن لوازم میانه­‌ای ندارد. از این­رو باید تعداد را کم انتخاب کنید. اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید، می­‌توانید برای دکوراسیون آن از یک کاناپه شیک و زیبا استفاده کنید.

پست های مرتبط