دکوراسیون

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

کبود جا همیشه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار در خانه های کوچک می باشد، به همین سبب طراحان دکوراسیون اکسسوری های جذابی را برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک طراحی کرده اند. با وجود بالا رفتن قیمت مسکن و افزایش تعداد خانه های آپارتمانی و کوچک، دکوراسیون داخلی مدرن، مینیمال و اکسسورهای جذاب که باعث افزایش استفاده ی بهینه از فضا می شوند، با استقبال زیادی مواجه شده است.

به همین سبب قصد داریم تا در خصوص نحوه ی چیدمان دکوراسیون داخلی خانه های کوچک برای شما مطالبی را بازگو کنیم، ادامه ی مطلب را با ما همراه باشید.

نکات مهم در خصوص چیدمان دکوراسیون خانه های کوچک

اگر می توانید قید مبلمان را بزنید: مبلمان ها همیشه بیشترین فضای پذیرایی را اشغال می کنند. اگر پذیرایی شما کوچک می باشد، سعی کنید که قید مبلمان را زده و به جای مبلمان از پشتی های ست فرش و کناره های جذاب استفاه نمایید.

می توانید دکوراسیون داخلی خانه ی خود را سبک سنتی انتخاب کرده و قید مبلمان جاگیر را بزنید. اگر به هر دلیلی نمی توانید از خرید مبلمان چشم پوشی کنید، بهتر است که مبلمان ال و کنج را برای پذیرایی خود در نظر بگیرید. مبلمان ال و کنج نسبت به بقیه ی مبلمان ها کمتر فضا را اشغال می کنند. می توانید یک کاناپه ی راحتی دو تا سه نفره نیز در گوشه ی پذیرایی روبروی تلویزیون قرار دهید و مابقی فضای پذیرایی را با پشتی و کناره ها پر نمایید.

میز تلویزیون خود را دیواری انتخاب نمایید:

میز تلویزیون نیز قسمتی از فضای پذیرایی را اشغال می کند، به همین سبب بهتر است یک میز تلویزیون دیواری خریداری کرده و تلویزیون خود را به دیوار پذیرایی نصب نمایید. بهتر است میز دیواری خود را کشو دار انتخاب کرده تا قسمتی از میز برای قرارگیری وسایل باشد.

اوپن خود را طوری طراحی نمایید که بتوانید از آن به عنوان میز غذا خوری نیز استفاده نمایید.

کابینت های خود را طوری طراحی نمایید که قسمتی از آن برای قرار گیری ماشین لباسشویی، گاز و فر باشد. طراحی این مدلی کابینت ها باعث می شود تا فضای آشپزخانه شما دلباز شود.

دقت نمایید که در دکوراسیون داخلی خانه های کوچک باید از هر فضا بیشترین استفاده شود، حتی از اوپن آشپزخانه نیز غافل نشده و قست های زیری و کناری اوپن برای کابینت سازی انتخاب شود.

می توانید اکسسوری های داخل کابینت را خریداری کرده و از قسمت داخلی درب کابینت نیز برای جاسازی وسایل استفاده نمایید. چرخ های گردان نیز از اکسسوری های جذابی می باشند که برای نظم دهی می توانید از آن ها استفاده نمایید.

در خصوص اکسسوری های دکوراسیون داخلی بروز باشید و از طریق صفحات مجازی تولید و طراحی اکسسوری های جدید را دنبال کنید، می توانید از آن ها برای چیدمان دکوراسیون داخلی خود ایده بگیرید.

پست های مرتبط