شرشره

شرشره تصویری یعنی بازی با روح و روان دکوراسیون

شرشره تصویری یعنی بازی با روح و روان دکوراسیون

شرشره تصویری

شرشره تصویری یعنی بازی با آرزوها و رویاها در راهروهای مرموز و سحرآمیز خانه‌های دل‌انگیز شما. بی‌شک هر کسی هنگام عبور از شرشره‌های تصویری، حس هیجان و شیطنتی اعماق وجودش را فرا می‌گیرد، حسی از جنس شیطنت و اشتیاق. اینکه نظم تصویر را به هم می‌زنیم و یا هیجانی را به این شرشره‌های تصویری اضافه می‌کنیم.

شرشره تصویری یعنی دعوت زیبایی به خانه

به راحتی می‌توانید دکوراسیون دلسرد و تکراری خانه خود را فقط و فقط با شرشره یا ریسه تصویری متحول کنید، تحولی از جنس هیجان و شاید هم کمی دلهره و ترس. چرا که همیشه برای ما راهروهای خانه از اسرار مخفی سخن می‌گفتند.

حال که این راهروها با شرشره تصویری مزین شده‌اند و جلوه بصری عمیقی را برای محیط فراهم کرده‌اند، محیط را بیش از پیش ملموس، هیجان انگیزتر و زیباتر نموده‌اند.

غرق شدن در دل تصویر با کمک شرشره تصویری رویایی

راهروهای منزل مانند سایر قسمت‌های خانه نیاز به تزئین و زیبایی دارد. تنها عنصر بی‌بدیلی که می‌توانیم در راهروهای منزل قرار بدهیم و مسبب زینت‌بخش این مکان از خانه شویم، همین شرشره‌های تصویری هستند، ریسه تصویری فقط یک پرده پوشش دهنده راهرو نیست بلکه می‌توان آن را به عنوان عنصر هیجان‌انگیز برای فضای خانه به حساب آورد.

چرا که تصاویری که بر روی شرشره نقش بسته است می‌تواند شما را هنگام عبور از آن در دل تصویر غرق کند. مواظب باشید تا بتوانید خود را از دل افسانه نقش بسته در شرشره نجات دهید.

زمانیکه در سکوت شب دیگر از هیاهوی ستارگان خبری نمی‌شود و تمامی چراغ‌های درخشان آسمان به خواب عمیقی فرو رفته‌اند، می‌توانید با عبور از شرشره، خواب ستارگان را بر هم بزنید و آن‌ها را دوباره چشمک زنان مشاهده کنید.

تصاویر خلاق با شرشره تصویری

همچنین می‌توانید تصویر کویری که بر روی شرشره تصویری نقش برجسته است را با دقت نگاهی کنید و به تماشاگر زیبای کهکشان راه شیری در سکوت کویر باشید و تا ساعت ها غرق در سکوت خالص و ناب این تصویر صحرای بیکران شوید.

شرشره تصویری برای فضای آشپزخانه می‌تواند گزینه جسورانه و جالبی باشد چراکه می‌توانید تحولی بزرگ و شگفت‌انگیزی را ایجاد کنید که البته متناسب و همخوان با رنگ دکوراسیون آشپزخانه و یا حتی پذیرایی و نشیمن شما می‌باشد.

برای اینکه دکوراسیونی زیبا داشته باشید کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و تصویری که عکس یک چمنزار زیبا بر روی آن نگاشته شده است را به  فضای آشپزخانه دعوت کنید. بی‌شک استفاده از پرده ریسه تصویری می‌تواند روحیه شما را بیش از پیش سرشار از شادی و انرژی مثبت کند. هیچوقت از تاثیر رنگ و تصاویر بر روی روحیه غافل نشوید.

شرشره تصویری یعنی بازی با روح و روان دکوراسیون (1)شرشره تصویری این عنصر راحت طلب دکوراسیون

شرشره تصویری به راحتی قابلییت باز و بسته شدن را دارد به گونه‌ای که شما نیاز به استاد کار برای نصب این شرشره را ندارید و می‌توانید به راحتی پرده را نصب کنید و اگر زمانی لکه‌ها به جای تصویر بر روی آن نقش نمایی کردند، می‌توانید شستشوی راحتی را انجام داده و دوباره ستارگان را تمیزتر از قبل در جلو چشمان خود بنگرید.

ریسه تصویری نه تنها ما را به سکوت دشت دعوت می‌کند بلکه می‌توانند تصاویری از عمق اقیانوس‌های زیبا را برای ما نیز تداعی کنند اقیانوس‌هایی که همیشه مظهر رمز و راز بوده‌اند. تصاویری از اعماق اقیانوس‌های بی‌کران و پری‌های دریایی بر روی شرشره تصویری می‌تواند هیجان جالبی را به خانه‌های شما دعوت کند.

چالش دکوراسیون با شرشره تصویری

جولان زیبایی و هارمونی با کمک شرشره تصویری، منظره چشمگیری در دکوراسیون منزل شما پدید آورده است که بی‌شک در هیچ جای دیگری پیدا نخواهد شد.

شرشره‌های تصویری نه تنها زینت‌بخش راهروها هستند بلکه می‌توان از آن‌ها برای فضاسازی استفاده کرد در دکوراسیون خانه‌های کوچک و یا حتی خانه‌های بزرگ اگر تصمیم دارید، بخشی از خانه را از سایر بخش‌ها جدا کنید پس به فکر ایده‌های نو باشید.

با کمک ریسه تصویری که تصاویر مورد علاقه شما بر روی آن نقش بسته است می‌توانید فضا را تقسیم‌بندی کنید. خلاق باشید. رمز و راز زیبایی دکوراسیون در خلاق بودن و جسور بودن شما است.

پست های مرتبط