پرده, شید

فتوشید تصویری یعنی تلفیق زیبایی در زیبایی

فتوشید تصویری 8416841681

فتوشید تصویری یعنی تلفیق زیبایی در زیبایی

تصاویر زیبا هستند و پرده شید زیباتر، حال ترکیب این دو می شود شید تصویری یا فتوشید پس چه غوغایی از شکیل بودن در این پرده به چشم می خورد.

پنجره ها در خانه از عناصری هستند که زیباسازی آن باعث می شود سایر دکور نیز چشم اندازی ویژه داشته باشند و اگر توجه کرده باشید زمانی که به منزلی وارد می شوید اولین عنصر و قسمتی که چشم شما را به خود محصور می کند پنجره ها هستند چرا که چشم مثل ندید پدید ها!! همیشه به دنبال نور است!

فتوشید تصویری اگر روی پنجره ها نقش ببندد زیبایی فوق العاده ای را برای فضای گرم منزل خلق می کند، کافی است تصاویر فتوشید تصویری را ورق بزنید و به صحت گفته ما پی ببرید.

 

فتوشید تصویری و نقش حیرت انگیز آن در دکوراسیون

فتوشید و تصویر کودک دلبندتان روی آن عجب اتاق کودکانه ای را پدیدار می کند. تصویر لبخند زیبای کودکتان با ۲ دندان جلویی روی فتوشید تصویری می تواند باعث مدهوش شدن حضار شود، خصوصا خاله و البته عمه!

فتوشید تصویری 54163541

 از کمبود فضا ننالید با فضا دوست باشید با کمک فتوشید تصویری!

خانه های امروزه مثل خانه های دوران کودکیمان نیست که در آن گم می شدیم الان از کوچکی فضا بین وسایل گم می شویم. چرا با انتخاب وسایل و اشیا که جای کمی را می گیرند، از گم شدن خود جلوگیری نکنیم!! بله فتوشید تصویری جای بسیار کمی را برای خود طلب می کند و همان قدر جا برای طنازی و زیبا کردن محیط اطرافش برایش کافی است. در آشپزخانه نیازی نیست قسمتی اعظم را برای پرده خالی بگذارید فتوشید تصویری کاملا مناسب با قاب پنجره ها روی آن نصب می شود و فضای زیادی را برای کاربری های دیگر به صاحبخانه اهدا می کند.

در زندگی صنعتی امروزه تصاویر، دروازه ها دوستی ما با طبیعت هستند.

دلتان برای موج دریا لک زده است و یا نظاره کردن لاله های واژگون و شاید هم برای دیدن ستاره ها در کهکشان راه شیری! می دانیم حس این ها از نزدیک چیز دیگری است اما وقتی که فرصت محدود است و دل بسی تنگ ! می توان به تصاویر بسنده کرد البته تصاویر چاپی روی فتوشید تصویری به گونه ای نقش بسته اند که گویا طبیعت پشت پنجره منتظر ورود به منزل است.

 فتوشید تصویری 8416841681

فتوشید تصویری این خلاق و بچه زرنگ برای تبلیغ

کالایی دارید برای فروش و پول کمی دارید برای تبلیغ آن! نگران نباشید کالای خود را به صورت مداوم و مستمر تبلیغ کنید اما چگونه؟ با فتوشید تصویری آرم یا لوگو شرکت و حتی محصولات شرکت و یا مغازه خود را روی آن چاپ کنید و مطمئن باشید که آرم شرکت روی پرده تا مدت ها در ذهن مشتریان حک خواهد شد چرا که ایده، ایده ای جدید و نوبرانه ای است!

 

قیمت بسیار مناسب فتوشید تصویری، عامل محبوب شدن آن

نگاهی به لیست قیمت ها بیندازید و با کیفیت عالی که فتوشید تصویری دارد، مطمئنا پی می برید که این پرده قیمت مناسبی را برای مشتریان با ذوق پیشنهاد می کند. کیفیت بالای چاپ تصاویر و همچنین مرغوبیت جنس پرده و علاوه بر آن نصب و باز و بسته شدن به صورت رولی و نظافت بی نهایت آسانش، باعث شده است در سبد خرید عزیزان عاشق دکوراتیو جای بگیرد.

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید