پرده, شید

برای زیبایی پنجره ها، فتوشید در چند قدمیتان است!

فتوشید516516

برای زیبایی پنجره ها، فتوشید در چند قدمیتان است!

 

فتوشیدیا شیدهای تصویری جزء عناصر تزئینی منزل هستند که تازه تخت پادشاهی را از  پرده های سنتی گرفته و قلمرو وسیعی را برای خود گسترانیده است و گویا قصد ندارد که جایگاه خود را به کسی بدهد. حق هم دارد زیرا بی نظیر است.

 

فتوشیدهای تصویری یا شیدهای تصویری، با قابلیت چاپ تصاویر دلخواه که خریدار در ذهن متصوراست،  تصاویر را از حالت ذهنی خارج و عینی می کند، این تصاویر زیبا، دل همگان را نرم کرده است و کمتر کسی  پیدا می شود که نسبت به زیبایی این پرده پادشاه بی تفاوت باشد.

پرده های فتوشیدتصویری، عنصری است که دکوراسیون خانه های کوچک به شدت به آن احتیاج پیدا می کند. چرا که فقط روی پنجره ها را می پوشاند و مزین بخش این عناصر که دروازه نور و انرژی به خانه هستند می شوند و همچنین مانع از اشغال فضای اضافی در دکوراسیون می شود.

 فتوشید516516

کاربرد فتوشید یا شیدهای تصویری در دکوراسیون داخلی:

 

در آشپزخانه که پرده های توری گزینه مناسبی نمی باشند و سریع جرم و لکه روی آنها خانه می کند اما بهترین انتخاب برای آشپزخانه پرده های فتوشید و یا شید تصویری می باشد که علاوه بر زیبایی در منزل، با جنس ویژه ای که دارند به لک و گرد و غبار مقاوم است و در صورت لک شدن شستشوی بسیار آسانی دارد.

فتوشید تصویری قابلیت چاپ تصاویر با کیفیت بالا برای دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون اتاق نشیمن، دکوراسیون سالن پذیرایی مناسب است. با اضافه کردن این پادشاه پرده ها به این فضاها، حس خوب و زیبایی را برای ساکنین خانه فراهم کنید.

فتوشید های زیبایی که با تصاویری که در تاروپود آن نهفته است عنصری بی نظیر در  دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداره یا مغازه به حساب می آید.

 فتوشید 5616534163

ویژگی های مثبت فتوشید! چرا باید فتوشید پادشاه بماند!!

 

پرده های فتوشید قابلیت باز و بسته شدن راحتی دارند و هر زمان که لکه ها روی پرده شروع به طنازی کردند! می توان پرده  را باز کرد و شستشو را بدون کاهش کیفیت انجام داد.

فتوشید، با دکوراسیون منزل به زیبایی هرچه تمام متناسب می شود و هارمونی، همخوانی و تناسب رنگی با عناصر موجود در فضا پیدا می کند. زیرا که هر رنگ، طرح و نقشی که بخواهید روی پرده فتوشید چاپ می شود.

قیمت بسیار مناسب و ماندگاری بالای آن، از دیگر ویژگی های مثبت این عنصر زیبا است. و وجود این ویژگی ها که در عمق وجود فتوشید نهفته است سبب شده است که بتوان آن را به عنوان پادشاه پرده ها انتخاب کرد.

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید