فرش چهل تیکه

فرش بامبو ، نی زاری در زیر گام های شما

فرش بامبو 51653163541

فرش بامبو، نی زاری در زیر گام های شما

زمانی که سر خود را روی تاروپود فرش بامبو می گذاریم بامبوهای به کار رفته در فرش، ما را به سوی نیزارهای زیبایی سوق می دهد و حس لطافت را به ما هدیه می دهد.

به دلیل نقش و نگارهای به کار رفته در فرش بامبو و رنگ های متنوعی که روی آن ، مانند بوم نقاشی پاشیده شده است برای فضاهای کوچک می تواند فریب دهنده باشد و فضا را بزرگتر جلوه دهد. فرش بامبو با طرح  و نقش خاصی که دارد تضاد رنگی زیبایی را برای فضای دکوراسیون خلق می کند و در عین تضاد رنگی، هارمونی با سایر عناصر دکوراسیون منزل دارد و جلوه بصری عمیقی را برای فضای دکوراسیون به ارمغان می آورد.

جنس فرش چون از بامبو ساخته شده است زندگی دیرینه ی گذشتگان که تمام عناصر منزلشان از بامبو و حصیر بوده است را در دل خود نقاشی کرده است و با نظاره کردن به فرش بامبو می توان در دل فرش غرق شد. فرش بامبو با کف اتاق خواب و یا سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن مانوس شده و جلوه فضا را محصور کرده و مانع از شلوغ نشان دادن فضا می شود.

 فرش بامبو 51653163541

دوستی فرش بامبو با کف فضا

 

فرقی نمی کند کف فضای منزل، پارکت باشد یا سرامیک یا از سنگ مرمر! فرش بامبو دوستی خود را با همه نوع کف حفظ می کند و به آن ها زیبایی می بخشد و  همچنین گرمای وجودی بامبوهای به کار رفته را با کف، به اشتراک می گذارد.

 

فرش بامبو تک عنصر زیبای دکوراسیون!

 

فرش بامبو به دلیل طرح خاص و آکنده از رنگ های متنوع در تاروپودش، به تنهایی از پس شکیل کردن فضا برآمده است و برای فضاهای بزرگ در نفش عنصری یگانه است که مانند تک ستاره ای در آسمان می درخشد.

بعضی از فرش های بامبو به دلیل نقش های خاصی که دارند سبب خطای دید شده و چشم ها را محصور و ذهن را مغشوش می کند و با این طرح ها باعث جلب توجه بیننده شده و در نتیجه فضایی آکنده از زیبایی و رمز و راز را در کف فضای دکوراسیون منزل پدیدار می کنند.

 فرش بامبو 651643854168

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید