پرده تصویری

محصور شدن عجیب اطرافمان با پرده تصویری

محصور شدن عجیب اطرافمان با پرده تصویری

محصور شدن با پرده تصویری

محصور شدن با پرده تصویری را وقتی به اطراف خود دقت می‌کنیم در یک نقطه می‌بینیم. پرده‌های تصویری که روی هر کدام زیبایی و هنر منحصر به فردی منقوش شده است. سر کلاس دانشگاه و یا یک شرکت بزرگ در دفتر آقا یا خانم رئیس، عنصری که بیش از پیش به چشم می‌خورد همین پرده‌های تصویری است.

اگر سری به اینستاگرام بزنید و به کانال‌هایی که خانه و خانه‌داری را اشاعه می‌دهند توجه بیشتری کنید متوجه می‌شوید که خانه‌هایی که بسیار تمیز و دلربا هستند و سبب شده‌اند فالوورهای زیادی را از آن خود کنند در یکی از اتاق‌های آن‌ها حداقل پرده‌های تصویری مشاهده می‌شود.

آشپزخانه‌هایی که رنگ صورتی و آبی رنگ غالب آنان است، وجود پرده‌های تصویری خصوصاً پرده زبرا خودنمایی می‌کند.

پرده تصویری بسیار ریزبین و دقیق است!!

جزئیات تاثیر زیادی بر کلیات زندگی دارد اکثر ما به جزئیات ریز زندگی دقت نمی کنیم. برای مثال آیا شما از تاثیر گل‌های زیبای نهفته شده روی پرده تصویری زبرا بر روی سایر المان‌های دکوراسیون خود توجه کرده‌اید؟ اگر کمی چشمان خود را باز نگه داریم.

به قول سهراب که می‌گوید چشم‌ها را باید شست جور دیگر باید دید: به پرده‌های اطرافمان نگاه کنیم، می‌بینیم که طرح‌ها یا رنگ‌های به کار رفته روی آن چقدر روی منحصر به فرد نشان دادن و یا شلوغ نشان دادن محیط اطراف تاثیرگذار است.

پرده‌های تصویری

شعبده بازی پرده تصویری دیدنی است!

همانطور که می‌دانید پنجره دروازه ورودی نور و انرژی به منازل ما هستند و نزدیک‌ترین‌ شی به پنجره همین پرده‌ها هستند. پس کم لطفی است اگر ما به لباسی که قرار است روی پنجره قرار بگیرد کم توجه باشیم. پشت پرده‌ها منبع نور است.

گاهاً با پوشاندن پنجره‌ها با پرده‌های بسیار ضخیم مانع از ورود نور و انرژی به خانه خود می‌شویم. اگر قرار بود پنجره‌ها به طور کامل پوشیده شوند دیگر چه نیازی به حضور آنان بود؟

جواب همین سوال باعث شد تا پرده‌های تصویری مانند پرده زبرا و یا فتوشید به میان بیاید چراکه این پرده‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نه تنها نور و انرژی را در خانه می‌گسترانند، بلکه همچنین در برابر اشعه‌های مضر خورشید از وسایل خانه نیز محافظت می‌کند. سپر بلای خانه اما زیبا، شاید همین پرده تصویری است.

طرح و رنگ پرده تصویری، سخن‌ها دارد

پرده زبرا که ترکیبی از تور و تصویر است با طرح بی‌نظیراش سبب می‌شود دکوراسیون شما به یک دکوراسیون شیک و جذاب تبدیل شود فقط کافی هست به تصاویر پرده زبرا دقت بیشتری داشته باشد و پرده‌ای را انتخاب کنید که طرح و نقش آن هم‌خوانی و هارمونی زیادی با سایر المان‌های دکوراسیون شما داشته باشد.

در انتخاب پرده‌های تصویری شک نکنید چرا که پرده‌های تصویری جزء جدایی‌ناپذیر المان‌های زیبای خانه‌های گرم شما هستند.

این پرده‌های زیبا نه تنها جذابیت و شگفتی را به خانه‌های شما دعوت می‌کنند بلکه از قیمت مقرون به صرفه‌ای نیز برخوردار هستند تا شما با خیال راحت به سراغ این عناصر دلربا بروید.

پست های مرتبط