پرده زبرا, لوردراپه

معرفی پرده لوردراپه و زبرا دکوراسیون داخلی

معرفی پرده لوردراپه و زبرا دکوراسیون داخلی

معرفی پرده لوردراپه و زبرا دکوراسیون داخلی، در این مقاله شرح مختصر و مفیدی درباره دو پرده پرطرفدار دکوراسیون داخلی یعنی پرده لوردراپه و زبرا می­‌خوانید که به شما کمک می­‌کند تا متوجه شوید چقدر این آیتم­‌ها مناسب خانه شما هستند.

پرده­ لوردراپه و زبرا در دکوراسیون داخلی

برای انتخاب پرده معیارهایی نیاز به رعایت دارند که قطعاً مهم­ترین نکته که شما باید برای اضافه کردن هر آیتمی از جمله پرده به دکوراسیون داخلی اتاق خود همیشه توجه داشته باشید، هماهنگی آیتم موردنظر با سبک کل فضا می‌­باشد.

حال اگر بخواهید پرده مناسب سبک دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود انتخاب کنید، باید طرح، رنگ و جنس پرده دلخواه­تان را هم به گونه‌­ای انتخاب کنید که عدم هماهنگی یا مشکلی در دکوراسیون داخلی فضا وارد نشود.

برای مثال اگر رنگ دیوارهای اتاق خنثی است بهتر است رنگ پرده را روشن انتخاب کنید و مواردی از این دست که نیاز به توجه شما به هنگام انتخاب و خرید دارد.

البته که زیبایی و سلیقه شما هم در این انتخاب دخیل خواهد بود. اما برای داشتن یک انتخابی که زیبایی کل فضا را برهم نزند، سعی کنید به نکته‌­ای که در بالا گفته شد، وفادار باشید.

پرده لوردراپه

پرده لوردراپه:

 پرده لوردراپه مناسب استفاده در هر اتاقی از خانه شما می­‌باشد. این پرده برای نورگیر بودن و حفظ حریم خصوصی اعضای خانواده گزینه عالی است.

پرده لوردراپه یک کرکره عمودی است با نوارهایی که کنار هم قرار گرفته‌­اند و شما می­‌توانید آن را به صورت افقی نیز باز و بسته کنید. همچنین پرده لوردراپه از لحاظ تنوع در طرح و رنگ عالی عمل کرده است.

یک ویژگی منحصر به فرد پرده لوردراپه در این است که شما می‌­توانید طرح دلخواه خود اعم از مناظر طبیعی، کودک، افراد خانواده، مکان­‌های باشکوه و … را برای چاپ به عنوان طرح پس زمینه این پرده استفاده کنید و سفارش دهید.

این پرده­‌ها مزیت‌شان نسبت به سایر گزینه­‌ها در قیمت­شان می‌­باشد. پرده لوردراپه از همه ارزان­تر است و به دلیل ساختار عمودی­‌اش طول عمر بالایی دارد به شرطی که به درستی از آن استفاده کنید.

پرده لوردراپه قطعات زیادی دارد که باید در مراقبت آن حساسیت به خرج دهید. همچنین این پرده قابل شستشو می‌­باشد و نصب آن کار ساده‌­ای است که به راحتی انجامش می­‌دهید.

پرده زبرا

پرده زبرا:

پرده زبرا یک کرکره افقی است که با ترکیب تور و پارچه ساخته شده است. این ترکیب به این صورت است که به صورت دولایه موازی کنار هم قرار گرفته‌­اند و این پرده زیبا و شیک را ساخته­‌ا‍‌ند.

با این پرده شما به راحتی می­توانید نور فضا را به دلخواه تنظیم کنید. با توجه به ترکیبی که از پارچه در این پرده گفته شد، شما با نگاهی به آیتم‌­های این پرده متوجه می‌شوید که با توجه به برند و نوع پارچه به اندازه کافی خلاقیت و تنوع در ساخت این پرده به کار رفته است. شستشوی این پرده ساده است و نیاز به ایجاد شرایط خاصی نیست. شما فقط نمی‌­توانید به سراغ ماشین لباسشویی بروید.

پست های مرتبط