ع پرده شید چیست؟

پرده ها به دلیل آنکه دارای سبک، جنس، رنگ و طرح های گوناگون هستند ، تنوع به کار رفته در آن ها نیز دارای گستردگی میباشد. همین موضوع انتخاب را برای ما دشوار می کنند. امروزه پرده های بسیاری در بازارهای کشور موجود و قابل دسترس می باشند که متناسب با هرگونه دکوراسیون و مدل های چیدمان در خانه مهیا شده اند. اما جالب است که بدانید پرده شید توانسته است ، جایگزین بسیاری از انواع پرده های سنتی و قدیمی شود . در حال حاضر استفاده از پرده شید در بسیاری از اماکن مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار گرفته است و نصب آن ها رواج یافته است.

امروزه پرده شید از متریال هایی همچون کتان، پنبه، ابریشم و پلی استر ساخته شده است و به طور عمده در طراحی و رنگ های آن ها از لحاظ بصری تنوع و چشم نوازی را مشاهده میکنیم. به همین دلیل ، نگرانی شما در مورد تطبیق دکوراسیون و چیدمان خانه با پرده شید برطرف خواهد شد. پرده شید از لحاظ تنظیم روشنایی نور و نیز نظافت بسیار ساده تر از دیگر پرده ها ی دیگر میباشد. به همین دلیل است که ، این روزها پرده شید طرفداران بسیار زیادی را در میان مردم پیدا کرده است.

پرده شید جدید نمیباشد و به تازگی وارد بازارهای فروش نشده اند. مدل های قدیمی تر این پرده به صورت پارچه ای دور میله های چوبی در بازارها موجود بودند که قابلیت بالا و پایین رفتن را نیز داشتند. واقعیت آن است که پرده شید مانند کرکره به هر دو جهت بالا و پایین به راحتی حرکت می کند. امروزه از این پرده در همه ی قسمت های خانه ها به خصوص در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق های خواب و آشپزخانه می شود استفاده کرد. پرده شید در واقع جایگزین پرده های پر لایه ای میباشد که هزینه زیاد و وقت بسیاری برای دوختشان لازم میباشد. پرده شید دارای مدل های مختلفی همچون شید رول، شید رومی، شید بالونی و… می باشد که هر کدام از آنها متناسب با دکوراسیون جلوه ای زیبا و خارق العاده را به فضا خانه می دهند.

پرده شید خانگی
مزایای پرده شید

پرده های شید علاوه بر ظاهری زیبا و با شکوه ، باعث ایجاد امنیت در یک مکان می شود ، زیرا که فوم پشت پرده شید، باعث آن میشود که این نوع پرده از پرده ها دیگر متفاوت باشد و مانع از عبور نور میشود و هیچ امکان دیدی از بیرون به فضای داخل خانه امکان پذیر نمی باشد. پرده شید برخلاف دیگر پرده های اشرافی ، نصب آسانی دارد و به دو صورت دستی و موتوری (با ریموت کنترل) در دو جهت بالا و پایین حرکت میکند. امروزه نیز شاهد این هستیم که به دلیل استفاده گسترده از پرده شید، این نوع پرده قابلیت آن را دارد که متناسب با هرگونه فضایی در دو نوع ساده و طرح دار وارد بازار شده اند. بنابراین در کلام اخر بهتر است که پیش از هر اقدامی برای خرید پرده شید ، از تماشای مدل های مختلف و کاتالوگ های انواع طرح های آن غافل نشوید.

نمونه کار پرده شید تصویری پرده ای میباشد که با تصویر دلخواه مشتری بصورت شید رول شید دورو (دید از دو طرف) : در این نوع پرده ملاک بر این است که پرده از دوطرف قابل رویت باشد و در دوطرف پرده عکس چاپی قرار دارد
ویژه گی های کلی پرده های شید رول تصویری :

  1. صد درصد قابل شستشو
  2. قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه
  3. قابلیت چاپ تصاویر دلخواه در دو نوع یکرو و دورو
  4. ثبات رنگ در برابر دمای بالا و نور آفتاب
  5. حداقل ارتفاع یک متر طول و در مجموع حداقل یک ونیم متر مربع لحاظ میگردد
  6. حداقل عرض پرده شید تصویری ۳۰۰ سانتیمتر و بدون محدودیت ارتفاع میباشد.

 

پرده شید اداری

پرده فتو شید تصویری یکرو :

در این نوع پرده ملاک بر این است که تنها از یک طرف دید وجود داشته باشد مانند پنجره اتاق ها یا مکانهای ورودی که نسبت به پرده از پشت دیدی وجود ندارد و تنها یک سمت پرده دارای تصویر می باشد

پرده شید رول تصویری شید دورو (دید از دو طرف) :

در این نوع پرده ملاک بر این است که پرده از دوطرف قابل رویت باشد و در دوطرف پرده عکس چاپی قرار دارد مانند پرده های روی اپن آشپزخانه و یا پشت ویترین فروشگاه ها

پرده شید رول تصویری پرده های شید رول طرح پرفراژ بصورت یکرو :

در این نوع پرده ها که عموما در فروشگاه ها یا مراکز اداری کاربرد دارد تصویر اعم از تبلیغاتی یا آرم و نام شرکت یا مغازه و …  رو به بیرون قرار میگیرد و عابرین بیرون ، فقط تبلبغات یا تصاویر روی پرده را میبینند و دید نسبت به داخل فروشگاه ندارند و یا دید بسیار ضعیف است ولی از داخل فروشگاه فرد قابل به رویت کلیه عابرین و تصاویر بیرون میباشد .

پرده شید تصویری 5316531

 

رقص نور و سایه در پرده تصویری

برای داشتن یک سایه روشن روی عناصر منزل، شما به یک پرده شید نیاز دارید. پرده شید همانطور که از اسمش هویداست سایه ای را در دل خود دارد و این سایه زیبا را برای منزل با کمک تلالوهای سرگردان خورشید ایجاد می کند.

سایه روشن هایی که در هر جا باشند بی شک جاوه بصری زیبایی خلق می کنند و چشم اندازی بی نظیر را فراهم می آورند حال اگر با کمک پرده شید و نور خورشید این سایه روشن را ایجاد کنیم که  دیگر بهترین آفریننده دکوراسیون منزل خود خواهیم بود.

پرده شید های زیبا در انواع مختلفی برای زیباسازی فضای منزل و یا اماکن اداری و تجاری آماده خدمت به شماست. انواع شید های ساده تا شیدهایی که با متریال های مختلفی برای ایجاد سایه روشن های متفاوت و بی همتا تولید شده اند می توانند در زیباسازی و همچنین تنظیم میزان نور ورودی به منزل بسیار راهگشا باشند.

 

پرده شید، سایه ساز خوشبختی در دکوراسیون منزل

شیدهای ساده و بدون طرح و رنگ نیز کم خاطرخواه ندارند چون می توان این شیدهای ساده در کنار سایر تزئینات و یا دکوراتیوهای دیگر مثل دکوپنل و یا پنل های زیبای مخمل جلوی پرده ترکیب شوند و فضایی بسیار زیبا را خلق کنند. کافی است به تصاویر نگاهی بیندازید و هنرمند خانه خود شوید.

پرده شید تصویری 56163451641

زیبایی شید در هر حالت باز و بسته!

شیدهای زیبای رولی که نه تنها در هنگامی که به صورت کامل باز هستند بلکه زمانی که رول می شوند و به سمت آسمان هدایت می شوند! نیز زیبایی خود را حفظ می کنند، چرا که شعار شید، زیبایی در هر حالت است.

در شید های مختلف هنگام رول شدن، چین های زیبایی را می توان روی آنها مشاهده کرد که برای مثال بعضی از انواع شید ها هنگام جمع شدن به صورت چین پلیسه می شوند و بعضی دیگر از شیدها هنگام رول شدن، چین های افقی زیبایی را به وجود می آورند.

چرا  پرده شید؟

  • شید ها در فضای دکوراسیون امروزه از عناصری هستند که به راحتی می توان آن ها را با سایر عناصر منزل همخوان کرد و هارمونی منزل را حفظ کرد، همچنین این شیدهای زیبا با کمک پنل هایی که جلوه و منظر خاص و جذابی دارند می توانند نمایی بسیار شیک و شکیلی را برای خانه یا محیط کار شما به ارمغان آورند.
  • شیدهای ساده و شیدهای تصویری یا فتوشید همیشه انتخابی ساده و در عین حال هوشمندانه و چشم انگیز برای خانه های گرم و زیبا است.
  • پرده شید ها نه تنها خلاق سایه روشن در فضا هستند بلکه متواضع در قیمت و مرغوب در کیفیت نیز می باشند.

 

لیست قیمت و توضیحات کامل محصولات شرکت فتودراپه