دکوراسیون

نورپردازی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

نورپردازی در دکوراسیون

نورپردازی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، گاهی اوقات برای روشن ماندن دکوراسیون داخلی فضای اتاق، رنگ‌­آمیزی دیوارها به رنگ سفید کافی نیست. روش‌­های مختلفی برای انجام این کار یعنی روشن شدن هرچه بیشتر فضای اتاق شما وجود دارد.

شما می‌­توانید پنجره‌­هایی را در دیوارها جای­گذاری کنید یا به سراغ خرید کفپوش­‌های براق بروید، اما هر دوی این راه‌­ها بسیار گران و پرهزینه هستند. ممکن است که شما نخواهید که در این اندازه هزینه کنید. پس بهترین راه ­حل برای رسیدن به هدف چیست؟ نگران نباشید این مشکل هم چاره دارد.

یک روش کم ­هزینه و خلاقانه که اتاق شما را پر نور می‌­کند. شما باید به سراغ ایده‌­هایی کاربردی در زمینه نورپردازی دکوراسیون داخلی بروید.

شما می­‌توانید به جای خرید آیتم­‌های گران قیمت بالا به سراغ خرید چند چراغ‌­آویز یا لامپ‌­های متناسب برای دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود بروید و به خواسته خود برسید.

 

معرفی چند آیتم کاربردی و زیبا برای نورپردازی دکوراسیون داخلی

 

نورپردازی در دکوراسیون

لوستر استیم پانک

ساده و بی‌­آلایش: این واقعاً یک روش منحصربفردی برای ترکیب یک مجموعه از عناصر یک اتاق خواب را به این صورت با هم می‌­باشد. همه چیز با هم به خوبی هماهنگ شده است. عناصر استفاده شده در این اتاق یک احساس لطیف و ملایم به ببینده می­‌دهد.

طراح یا صاحب اتاق سازنده این دکوراسیون داخلی دقیقاً می­‌دانست چه کاری می‌­خواهد انجام دهد. ملافه‌­های سفید روی تخت با لوستر متالیک به خوبی کنار هم قرار گرفته­‌اند و این لوستر حکم گیلاس بالای کیک را دارد.

 

نورپردازی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب (3)

چراغ‌هایی با حس و حال کافه

اتاق خواب کافه مانند: وقتی به دکوراسیون داخلی اتاق نگاه می­‌کنید، اینطور به نظر می‌­آید که از یک کافه الهام گرفته شده باشد.

زمانیکه چراغ‌­ها را روشن کنید، حس گرمی درون جو اتاق ایجاد خواهد شد. نور این چراغ‌­ها نارنجی مایل به زرد است که با دیوارهای آجری پشت تخت به خوبی هماهنگ شده است.

ترکیب این آیتم­‌ها با میزهای کناری و یک تخت­خواب راحت حس خوشایندی را به شما می­‌دهد. فکر می­‌کنم این اتاق بسیار مناسب برای شخصی است که می­‌خواهد مطالعه کند.

 

چراغ آویزهای سقفی

اسطوخودوس: اگر از من می­‌پرسید این اتاق برای یک زوج کاملاً عالی به نظر می­‌رسد. اگر سادگی و یکنواختی تمام چیزی است که شما به آن نیاز دارید، با این دکوراسیون داخلی به آن خواهید رسید.

به چراغ‌­های دو طرف تخت نگاه کنید، آن‌ها یک مود لایت عالی برای شخصی هستند که به دنبال یک آیتم خاص‌­تری می­‌گردد. رنگ روی دیوارها با رنگ اسطوخودوس اثاثیه­‌های اتاق به خوبی هماهنگ شده است. این چراغ­‌آویزهای سقفی بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی این اتاق هستند.

پست های مرتبط