دکوراسیون

ویژگی های دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی

ویژگی های دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی

ویژگی های دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی

دوران دانشجویی هر کس بهترین دوران زندگی شخص محسوب می شود، اگر این دوران دانشجو در یک محل آرام، دلنشین و با امنیت کامل اسکان داشته باشد، شیرینی این دوران قطعا چند برابر خواهد شد. به همین سبب در این مطلب در خصوص دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی صحبت خواهیم کرد. منظور از خانه دانشجویی صرفا خانه ی مستقل نبوده بلکه می تواند این محل خوابگاه دانشجو نیز باشد.

به هر حال دانشجو قرار است چند سال از شیرین ترین و بهترین دوران زندگیش را در خوابگاه و یا خانه ی مستقل تجربه نماید، بدون شک دکوراسیون داخلی آن نقش مهمی در روحیه ی دانشجویان خواهد گذاشت. این مطلب را با ما همراه باشید تا نکات مهم را در خصوص دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی برای شما بازگو کنیم.

نکات مهم در خصوص چیدمان دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی

رنگ دیوارها تاثیر مهمی در روحیه ی دانشجویان دارد، به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های روشن چون آبی، صورتی، کرم، سبز و لیمویی برای دیوارها استفاده کنید. اگر در خوابگاه سکونت دارید از مسئول خوابگاه برای رنگ آمیزی دیوار اتاق اجازه بگیرید، در صورت نبود امکانات دیوارهای خود را با اکسسوری های جذاب و شاد تزئین نمایید.

شکل ۱ دکوراسیون داخلی خانه دانشجویی

نظم در خوابگاه دانشجویی و در خانه ی دانشجوی حرف اول را میزند، به شما پیشنهاد می کنیم که از قفسه های فلزی و چوبی تاشو که امکان نصب آن ها به دیوار نیز وجود دارد و یا می توان آن ها را در گوشه ای از اتاق به صورت منظم قرار داد، استفاده نمایید، نظم داشتن کتب و جزوه های دانشگاهی باعث تمرکز بهتر شما شده و از آشفتگی اتاق جلوگیری می کند.

اگر قرار است که در خانه سکونت داشته باشید به شما پیشنهاد می شود که یک کاناپه راحتی تاشو خریداری نمایید، این کاناپه می تواند هم نقش تختخواب و هم نقش مبل را برای شما ایفا نماید. برخی از تختخواب ها نیز دارای کشو بوده و به جمع و جور شدن فضا کمک زیادی می کنند، می توانید تختخواب های تاشوی کشودار را خریداری نمایید و از کشوی آن ها به عنوان کمد لباس استفاده نمایید.

به نور گیر بودن اتاق خود توجه زیادی داشته باشید، اتاق های نورگیر اتاق هایی دلباز بوده و از طرفی باعث جریان انرژی های مثبت شده و خواب آلودگی را کاهش می دهد.

 

از گیاهان آپارتمانی برای تزئین اتاق خود استفاده نمایید، گیاهان سرشار از انرژی بوده و حس زندگی را القا کرده و اتاق را از دلمردگی خارج می کند.

از پرده های لطیف و رنگ روشن در اتاق خود استفاده نمایید.

به بالکن خانه ی دانشجویی خود اهمیت داده و با گل ها، یک صندلی راحتی، و یک چهل تکه ی زیبا آنجا را برای مطالعه دنج نمایید. به دکوراسیون داخلی خانه ی دانشجویی خود اهمیت زیادی دهید، زیرا جذابیت دکوراسیون داخلی باعث انگیزه، افزایش انرژی شده و از خستگی شما می کاهد، برای تنوع نیز هر چند وقت یکبار دکوراسیون داخلی خود را کمی تغییر دهید.

پست های مرتبط