پرده حصیری

پرده‌های حصیری زیباساز فضای خانه‌های شما

پرده حصیری

پرده‌های حصیری

هیچ کدام از پرده‌ها در دنیای زیبای پرده‌ها نمی‌توانند ویژگی‌های منحصر به فرد پرده‌ی حصیری را داشته باشند. در واقع می‌توان گفت پرده حصیری پادشاه پرده‌ها است چرا که ویژگی‌ها و عناصری را در خود به کار برده است که سبب شده است تا سالیان سال پادشاهی را از آن خود کند و به زودی قلمرو پادشاهی خود را از دست ندهد.

 نیزارهای زیبایی که در آن قدم می‌زنیم و ما را به یاد افسانه‌های بسیار زیبا و شیرین می‌اندازد حس خوب و خاصی را در درون ما زنده می‌کند. اما مدت زمانی است که این احساس از ما فاصله گرفته است. حیف اسّت که در خانه خود از این حس خوب نیزارها بی‌بهره بمانیم.

نی‌ها همیشه به ما درس آزادگی، مقاومت و زیبایی را آموخته‌اند. تصور کنید این حصیرها بر روی پنجره های شما قرار گیرند. چه صحنه‌ای خلق می‌شود رقص نور خورشید با حصیرهای بسیار زیبا.بی‌شک کمتر کسی است که از در دست گرفتن یک نی ساده به وجد نیاید. پس چرا ما خود را از وجود پرده بامبو که از جنس سادگی و مهربانی است، محروم می‌کنیم.

پرده‌های حصیری زیباساز فضای خانه‌های شما

نشستن پرتو خورشید روی مبل راحتی با کمک پرده حصیری

پرده حصیری زمانیکه روی پنجره شما قرار می‌گیرد نقش خود را شروع می‌کند و به خوبی می‌داند که چگونه با اشعه‌های خورشید دست به دست هم بدهد تا فضایی بسیار زیبا را برای منزل شما به ارمغان بیاورد. نورهایی که از لابه لای حصیرهای پرده بامبو عبور کرده و در روی مبل خانه شما نشسته است. تصویری بی‌شک خنده‌دار و دلچسب را ایجاد می‌کند.

اگر کمی حس‌های درونی خود را تقویت کنیم، زندگی زیباتر می‌شود. پرده حصیری که پرتوهای خورشیدی در لابه لای آن گیر کرده است را تماشا کنید آنگاه وجودتان سرشار از لطافت دوست داشتن و نور می‌شود.

پرده حصیری به گونه‌ای است که سر شیطنت با خورشید را دارد چرا که به بعضی از تلالوهای خورشید اجازه عبور می‌دهد و دیگر تلالوها را در پشت حصیرهای خود اسیر می‌کند.

پرده حصیری یعنی بازی با دم خورشید!

زیبایی و انرژی که در تار و پود‌های پرده بامبو یا پرده حصیری نهفته است در هیچ پرده دیگری نخواهید یافت. بعد از ظهری را تصور کنید که خورشید بعد از تلاش‌های بسیار نتوانسته است پرتوهای خود را وارد منزل کند و در حال غروب کردن است. آنگاه از لابه لای پرده حصیری نوری نارنجی رنگ روی منزل شما پدیدار می‌شود. تصویری که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

پرده حصیری اگر تصویری روی آن منقش شده باشد که دیگر نور علی نور می‌شود چرا که علاوه بر اینکه تمامی ویژگی‌های بالا را دارد از تصویر بسیار زیبا نیز بهره می‌برد. اگر اهل ذوق و هنر باشید بی‌شک پرده بامبو و یا فتوبامبو در یکی از اتاق‌های شما دیده خواهد شد. اکنون زمان آشتی با طبیعت و خورشید است پس بهتر است از جلوه‌های پرده بامبو در اتاق خواب یا اتاق نشیمن و یا حتی آشپزخانه خود بهره ببریم.