پرده تصویری

افسانه‌ای به نام پرده تصویری

افسانه‌ای به نام پرده تصویری

پرده‎های تصویری افسانه ؛ پرده‌ها قلب خانه شما را به تپش در می‌آورد. افسانه‌ها همیشه در کتاب‌های تاریخ خود را نشان می‌دهند و کمتر از دل خانه‌ها بیرون می‌آیند.

با دیدن پرده تصویری ارتباطی عمیق با آن پیدا خواهید کرد. پرده تصویری از طریق چشمان شما به تمام وجود شما متصل خواهد شد و همه وجود شما را درگیر خود خواهد کرد.

پرده تصویری شما را به یک مکانی خواهد برد که هنوز روی نقشه کره زمین وجود ندارد. شاید هم هنوز کشف نشده است.

اما شما با پرده تصویری در آنجا قدم خواهید زد و این رویا و افسانه‌ای است که پرده تصویری با خود به درون خانه شما می‌آورد.

داستان جایی جالب‌تر و مرموزتر می‌شود که هربار با دیدن پرده‌های تصویری به یک مکان خاص سفر می‌کنید. شما انتخاب می‌نمایید که در چه مکانی قدم بزنید.

افسانه‌ای به نام پرده تصویری

یک روز با پرده‎های تصویری افسانه

پرده تصویری یک داستان بلند است. یک رمان باشکوه که هزاران صفحه نوشته دارد. شاید هم یک فیلم سینمایی بی‌نظیر باشد که شما می‌توانید ساعت‌ها روبروی آن بنشینید و در عمق این فیلم سینمایی فرو بروید.

لذتی که با کلمات نمی‌توان آن را بیان کرد. یک مبل راحتی می‌خواهد و یک فنجان چای داغ که روبروی پرده تصویری بنشینید و این لذت را در وجود خود حس کنید.

برای پرده‌های تصویری فرقی نمی‌کند که در پشت خود چه دارد و در کجا نصب شده است. نوری که در دل دارد را با یک رقص زیبا به چشمان شما می‌رساند و زشت‌ترین صحنه‌ها به زیباترین آن‌ها تبدیل می‌نماید.

هربار که آن را دیدید ورق تازه‌ای از کتاب خود را برای شما نمایان می‌کند. شاید هزار و یک شب تماشا لازم خواهد بود تا همه رازهای پرده‌های تصویری را ببینید و لذت ببرید.

پست های مرتبط