پرده زبرا

پرده زبرا تصویری ملکه زیبایی در دنیای پرده های تصویری

پرده زبرا تصویری 516534165

پرده زبرا تصویری ملکه زیبایی در دنیای پرده های تصویری

مزین کردن پنجره ها فقط و فقط با کمک پرده ها امکان پذیر است، خصوصا اگر پرده تصویری زبرا روی قاب پنجره طنازی کند.

در هیاهوی بازار داغ پرده های توری، پرده زبرا این نوآور و بی همتا! تلفیقی از تصویر و تور را برای دکوراسیون منزل پدیدار کرده است تا از هر دو عنصر زیبا یعنی تور و تصویر در یک پرده بهره ببرد. وقتی می گوییم پرده زبرا بی همتاست پس گزافه گویی نکرده ایم.

 

تلفیق بی نظیر تور و تصویر در پرده زبرا تصویری

در زمانی که به پنجره منزل نگاهی عبوثانه می اندازیم و از طرح تکراری پرده آن به ستوه آمده ایم در ورای ذهنمان طرح ها و تصاویر پرده زبرا تصویری نقش نمایی می کند و از آب گل آلود ماهی می گیرد!! چرا که ذهن را به سمت زیبایی و تصاویر بی نهایت مسرت بخشش می برد.

پرده زبرا تصویری در طرح و رنگ از چنان تنوعی برخوردار است که ممکن است در هنگام جستجوی بین طرح و تصاویر برای انتخاب یک کدام، گم شده و سر را به دیوار بکوبید! چرا که بین پرده زبرا زیبا و پرده زبرا زیبا و پرده زبرا زیبا! انتخاب، حقیقتا دشوار است.

پرده زبرا تصویری 475154

نقش بازی کردن تصاویر روی پرده زبرا تصویری

علاوه بر تنوع در رنگ و طرحهای بی نظیر، شما عزیزان می توانید هر تصویری که در ذهنتان شروع به قلقلک مغزتان می کند را روی پرده به نمایش در آورید. تصاویر نباید مخفی بمانند تمام آنها را آشکار کنید و از حضور و ظهور تصاویر مورد نظر در کنار تورهای ظریف و نازک و شاید هم ملوس! لذت هر چه تمام تر را ببرید. و از دکوراسیون بینظیر و شگفت آور خلق شده منزل خود با هنر و سلیقه تان، غرق در احساس شوید.

 

پرده زبرا تصویری این آسانپرده دوست داشتنی!

نصب و باز و بسته شدن آسان پرده زبرا سبب شده است که لقب آسانپرده را به آن بدهند!! با یک حرکت باریکه های نور خورشید ورودی را در منزل به دام انداخته و میزان نور را تنظیم می کند. با کمک پرده زبرا می توان به اشعه های خورشید که با شیطنت روی عناصر دکوراسیون پراکنده شده اند نشان داد که رئیس کیست، چرا که به راحتی می توان اشعه ها را به کمک تنظیم نور ورودی، با احترام به بیرون خانه هدایت کرد!

 

پرده زبرا تصویری هوشمند!

اما مگر هنوز قابلیت های این پرده زبرا تصویری به اتمام می رسد! قلم در برابر ویژگی ها و نکات مثبت پرده زبرا تصویری سر تعظیم فرود آورده چرا که هر چه از زیبایی و ویژگی های بی نظیر پرده می نویسد به پایان نمی رسد.

این پرده زیبای زبرا تصویری از قافله تکنولوژی خود را عقب ننداخته است و با کمک ریموت یا کنترل از راه دور قابل باز و بسته شدن است تا هر چه بیشتر قابلیت های خود را در چشم حضار به عرضه نمایش در آورد و با طنازی هر چه تمام تر جایگاه بالایی بین پرده های تصویری را از آن خود کند.

 

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید