پرده, پرده زبرا

پنجره ها را باید قاب گرفت! قابی طلایی از جنس پرده زبرا تصویری

پرده زبرا تصویری 654168416

پنجره ها را باید قاب گرفت! قابی طلایی از جنس پرده زبرا تصویری

 پرده زبرا تصویری ، بی گمان می تواند جز عناصر زیبا در دکوراسیون منزل باشد و زیبایی خود را به رخ سایر وسایل بکشد! حق هم دارد زیرا که بی همتاست.


برای اینکه بتوانیم دکوراسیون خود را علاوه بر زیبایی، به فضای لطیف و دلنشین تبدیل کنیم نیاز داریم که تناسب و هماهنگی را بین عناصر منزل
، برقرار سازیم.

برای رسیدن به دکوراسیون بی نظیر و بی همتا باید بتوانیم تاثیرگذارترین عنصر را شناسایی کنیم.

 

پنجره ها، دروازه های نور و انرژی


بی شک پنجره ها در خانه ها، دروازه های نور هستند، نور هم که مسبب روشنایی و آرامش روح و روان است. پس پنجره ها را باید قاب گرفت قابی طلایی! قاب پنجره ها، لباس یا پرده مناسب و شکیلی است که آن را برازنده می کند.
پرده زبرا تصویری، آن قاب زیباست.


در دکوراسیون منزل ، پرده نسبت به سایر اشیا، بیشتر خودنمایی می کند! زیرا در پس آن
، نور و روشنایی نقش بازی می کنند و باید برای بیشتر جلوه دادنش، ما هم هنر به خرج دهیم.

با توجه به تنوع در پرده ها باید بتوانیم از بین این همه زیبایی، انتخابی صحیح و متناسب با دکوراسیون منزل را انجام دهیم و فضای زیبایی را خلق کنیم.

پرده زبرا تصویری 654168416

 

 

پرده زبرا تصویری ، با زیبایی خود، تحسین همگان را در دکوراسیون منزل وا می دارد.

 

پرده زبرا تصویری با ترکیبی از تور و تصاویری شگرف، چنان زیبایی را به نمایش می گذارد که محصور آن شوید. در بین سایر پرده ها، پرده زبرا این عروس زیبا! با سبک خاصی که دارد فضایی بسی شیک را به ارمغان می آورد.

شما برای پرده اتاق خواب، اگر به دنبال پرده ای شیک و درعین حال قیمت مناسب هستید باید سری به دنیای پرده زبرا تصویری بزنید که با نقش و نگارش می تواند اتاق خواب رویایی را به شما هدیه دهد.

هنگام آشپزی که غرق رویای خود هستید می توانید با نظاره کردن به پنجره آشپزخانه، که پرده زبرا با تصاویری از دل طبیعت و یا یی نهایت آسمان ها، در آن نقش نمایی می کند، حس و حالتان را دوچندان برابر عالی کنید.

پرده اتاق نشیمن، درخور و مناسب فضای نشیمن باید باشد. با پرده زبرا تصویری می توان حس دلنشینی را تجربه کرد، چرا که با وجود تصاویری چشمگیر و روح انگیز، شما را به یک گپ خودمانی دعوت می کند.

 

پرده زبرا تصویری، بهترین انتخاب برای پرده اتاق خواب کودک

 

چرا؟ زیرا با چاپ تصاویر فرزندتان می توانید از زیبایی که در اتاق خلق شده نهایت شور و شعف را ببرید. و در عین حال با تنظیم بسیار آسان آن، کودک را با نور الهام بخش خورشید، مأنوس کنید.

پرده زبرا تصویری 3135

 

پرده زبرا تصویری، زیبا و مدرنیته!

 

پرده زبرا تصویری که خود را دل خریداران زیادی جا کرده است، هنوز تصمیم ندارد که صندلی ریاست را به پرده دیگری دهد. چرا که هم زیباست و هم مدرنیته!

 

پرده زبرا تصویری با سبک خاص خودش، چنان نورپردازی روی دیوار و دکوراسیون منزل انجام می دهد که از وجود رقص نور در منزل شگفت زده شوید. قابلیت آسان باز و بسته شدن و کنترل از راه دور آن سبب شده لقب پادشاه پرده ها به آن داده شود.

 

قیمت مناسب پرده زبرا تصویری،  فروتنی آن را می رساند! که با وجود این همه هنر و زیبایی؛ با قیمت مناسب و ارزان خود را مهمان دکوراسیون  شیک منزل شما می کند.

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید