پرده

حفاظت از پوست با کمک پرده سان اسکرین

حفاظت از پوست با کمک سان اسکرین

پرده سان اسکرین

پرده سان اسکرین معجزه‌گری برای حفاظت از سلامتی پوست شما است. پرده‌ها از دیرباز نقش پوشاندن پنجره‌ها را داشته‌اند تا فضای خانه و حریم خصوصی آن‌ها حفظ شود و همچنین در تابستان‌های بسیار سوزان و آفتابی مانع از ورود نور خورشید شوند.

اما سان اسکرین‌ها می‌توانند علاوه بر نقش‌هایی که یک پرده دارد به گونه‌ای عمل کنند که سلامتی شما را نیز تضمین نمایند.

پرده‌های سان اسکرین از جنس بسیار ویژه‌ای بهره می‌برد به گونه‌ای که این پرده‌ها در برابر آتش بسیار مقاوم هستند. پس به راحتی از پس اشعه‌های خورشید که بعد از گذر سال‌های نوری به منزل ما ورود می‌کند بر می‌آیند.

سان اسکرین‌ها پرده‌هایی هستند که علاوه بر زیباسازی فضای منزل سبب می‌شوند شما همیشه سلامتی خود را حفظ کنید و البته از وجود ویتامین D نیز بی‌بهره نمانید.

غفلت از قابلیت‌های پرده سان اسکرین یعنی اشتباه بزرگ!

پرده سان اسکرین بسیار ساده ولی در عین حال شیک است که می‌تواند هم به عنوان پرده اصلی استفاده شود و هم به عنوان زیر پرده.

از قابلیت‌های منحصر به فرد پرده سان اسکرین نباید غافل شد چرا که این پرده شعار اولش سلامتی شما می‌باشد.

پس شما شعار آن را تبدیل به واقعیت کنید و با کمک پرده سان اسکرین در برابر اشعه‌های ماوراء بنفش خورشید که سبب می‌شوند پوست ما دچار چین و چروک، لک و آسیب‌های دیگر شود حفاظت کنید.

حفاظت از پوست با کمک سان اسکرین

ویژگی‌های پرده سان اسکرین

پرده سان اسکرین یا پرده خورشیدی از الیاف شیشه ساخته شده است و همین امر سبب شده است که غیر قابل اشتعال باشد.

اما فکر نکنید پرده خورشیدی یک پرده ساده است که فقط پنجره های شما را پوشانده است.

بلکه می‌توانید طرح‌ها و رنگ‌های مختلف پرده سان اسکرین را برای منزل خود انتخاب کنید و علاوه بر اینکه خانه‌ای امن برای خود می‌سازید، غذای منحصر به فرد و زیبایی را نیز خلق کنید.

پرده سان اسکرین؛ محبوب پنجره‌ها است

امروزه در بسیاری از خانه‌ها و حتی شرکت‌ها و دفاتر اداری می‌توانید پرده سان اسکرین یا پرده خورشیدی را ببینید. اگر کمی دقت کنید متوجه می‌شوید که پرده‌های سان اسکرین چقدر روی زیبا نشان دادن و حتی خلوت نشان دادن فضا تاثیر دارند.

با انتخاب پرده خورشیدی فضای جدیدی را برای خانه خود و یا حتی دفتر کار خود خلق کنید و از این فضای زیبا و در عین حال ساده نهایت لذت را ببرید.

پرده سان اسکرین پرده‌ای شیک لاکچری و سپر بلای شما است. البته از قیمت مقرون به صرفه آن نیز غافل نباشید با قیمتی بسیار مناسب مهمان خانه‌های شما خواهد شد.

پست های مرتبط