پرده, لوردراپه

پرده لوردراپه تصویری ، موفق در فشن شوی پرده ها!

کرکره حصیری

پرده لوردراپه تصویری ، موفق در فشن شوی پرده ها!

پرده لوردراپه تصویری یا پرده کرکره عمودی، لباس مناسب دیگری برای پنجره های منزل و یا دفتر شماست. زود تصمیم نگیرید و نگویید که این نوع پرده ها برای غار آدم و حوا بوده است!!! ما دلالیلی را برای شما بازگو می کنیم که شاید دیدتان نسبت به لوردراپه تغییر کند و جور دیگری او را ببینید. چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید!

پرده لوردراپه تصویری برای اینکه از حس نوستالوژی خودش بکاهد و مدرنیته شود با اشکال تصویری بسیار زیبا در فشن شوی پرده ها حاضر شده است. پرده لوردراپه تصویری، در نقش و رنگ های مختلف، برای هماهنگ شدن با دکوراسیون منزل پا به میدان رقابت بین پرده های شکیل و زیبا گذاشته است.

پرده لوردراپه تصویری با طرح های منحصر به فردی که دارد می تواند قاب شکیلی برای پنجره ها باشد و با دکوراسیون منزل به سادگی هارمونی رنگ پیدا کند. اما زیبا بودن تنها حسن پرده لوردراپه تصویری نمی باشد بلکه قابلیت جابه جایی هر لبه که به دو حالت به سمت بیرون و به جهت داخل تنظیم می شود و همچنین آسانی در باز و بسته شدن؛ باعث می شود بتوانید میدان دید و میزان نور ورودی را به سادگی، تغییر دهید. این ویژگی یکی از مهمترین قابلیت های پرده لوردراپه تصویری است که فعلا در این زمینه، پیشرو میدان است زیرا این ویژگی سبب می شود در شرایطی که نیاز به باز و بسته کردن متعدد پنجره باشد با باز و بسته شدن آسان، شما را حرص ندهد!

نورهای سپیده دم خورشید که در هنگام صبح روی دکوراسیون خانه نقش انداخته اند برای عده ای بسیار دلنشین می باشد. اما عده ای دیگر دوست دارند تا کله ظهر! استراحت کنند و نور خورشید با رقص های نوری که روی صورت فرد اجرا می کند، مانع از خواب شیرین صبحگاهی می شود. پرده لوردراپه تصویری می تواند به گونه ای تنظیم شود که برای هر دو گروه رضایت بخش باشد. پرده لوردراپه تصویری می تواند با باز شدن آسان، خورشید را مهمان خانه کند و با بسته شدن کامل مانع از تابش نور می شود. این گزینه می تواند در هنگام مسافرت و یا در موقعیت هایی که وسایل حساسی مانند تلویزیون یا مبل ها، پشت پنجره قرار دارند مناسب باشد زیرا مانع از آسیب به تجهیزات و رنگ وسایل می شود.

پرده لوردراپه تصویری با کیفیتی مثال زدنی سد محکمی در برابر هر گونه آسیب فیزیکی و گرد و غبار است و در برابر نور خورشید، پابرجا ایستاده و رنگ عوض نمی کند.!

پرده لوردراپه تصویری با امکان چاپ تصاویردلخواه شما عزیزان، در منازل و دفاتر اداری کاربرد بسیاری دارد و با توجه به تصاویر و طرح های منحصر به فرد، بی شک می تواند زیبایی دکوراسیون را چندین برابر کند و سلیقه ی صاحبان منزل را به نمایش بگذارد.

پرده لوردپه تصویری

کسب امتیاز پرده لوردراپه تصویری از داوران!

پرده لوردراپه تصویری، برای کسب امتیاز مثبت از داوران فشن شوی پرده ها؛ قیمت مناسب و ارزانی دارد که سبب می شود دل داوران را نرم کند.

پرده لوردراپه تصویری با دارا بودن رنگین کمانی از رنگ ها و طرح های متنوع بی همتا، قابلیت نصب آسان و همچنین تنظیم نور ورودی به دکوراسیون منزل ، قیمت ارزان و مناسب و مهمتراز تمام این موارد آسانی باز و بسته شدنش، باعث شده است در لیست خرید مشتریان با ذوق و سلیقه، همچنان پابرجا بماند.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید