دسته‌بندی نشده

پرده های تصویری بی شک انتخابی تاثیر گذار در دکوراسیون!

پرده های تصویری 65164814

پرده های تصویری بی شک انتخابی تاثیر گذار در دکوراسیون!

پرده های تصویری استاد تغییر در دکوراسیون هستند. از تور هایی که روی پنجره هستند خسته نشده اید؟! شاید شما احساس خستگی نکنید ولی پنجره ها از این یکنواختی و حالت تکراری به ستوه آمده اند!! وقت آن نیست کمی دکوراسیون منزل، اتاق خواب یا آشپزخانه را تغییر داده تا هم شما از تنوع به وجود آمده لذت ببرید و هم منزلتان زیبایی و رنگ جدیدی به خود بگیرد.

 

پرده های تصویری در اتاق خواب از چه سخن می گویند؟

اگر قرار بر انتخاب پرده ای زیبا برای اتاق خواب باشد ترجیح می دهیم فضا را کمی از حالت رسمی در آورده و محیط را صمیمی تر و دلبرانه تر کنیم. چرا پرده های تصویری بسیار زیبا با تنوع بسیار بالایی که دارند و مانند رنگین کمانی در دنیای انواع پرده ها می درخشند را انتخاب نکنیم!

اتاق خواب جان می دهد برای پرده های تصویری! تصاویری زیبای خانوادگی از سفر به جنگل ها یا شاید هم کویر بی انتها، شاید تصویری هنری برای اهل هنر، ورزش دوستان شما را از یاد نبرده ایم می توانید تصویری زیبا از بازیکن مورد علاقه را روی پرده اتاق خواب به نمایش بگذارید!! تصویر از شما تجسم هنر و زیبایی روی پرده ها از ما!

 پرده های تصویری 4165341687416

آشپزخانه منزل این قلب و دل خانه!!

آشپزخانه مکانی است که وجود آدمی به آن وابسته است! حداقل سه وعده در آن باید وقت گذاشته شود و در بیست و چهار ساعت شبانه روز بیست و دو ساعت در حال باز و بسته کردن بی دلیل یخچال هستیم!! پس نباید به این مکان، زیبایی بخشید؟ پرده های تصویری با تصاویری از میوه های رنگارنگ و شاید هم تصاویری از کدوهای روی هم انباشته شده! می توانند مهمان آشپزخانه منزل شما باشند.

 

پرده تصویری انتخابی برای محل کار

 

در محل کار خود به فکر اتمام ساعت کار و فرار نبوده! با زیباتر کردن محیط کار از ثانیه هایی که در آن فضا می گذارید لذت ببرید، یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین عناصر برای زیباتر کردن، پرده های تصویری می باشد.

 

پرده های تصویری آنجا اینجا همه جا!!

 

پرده های تصویری کاربری بسیاری دارند و در تمام قسمت های خانه قابل استفاده هستند. از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب و آشپزخانه. هر کدام تصویری را برای آن محیط خلق می کنند که متناسب با فضا بوده و زیبایی و شکیل بودن را به دکوراسیون هدیه می دهند.

 

پرده های تصویری 65164814

پست های مرتبط

یک فکر در & ldquo؛ پرده های تصویری بی شک انتخابی تاثیر گذار در دکوراسیون! & rdquo؛

دیدگاهتان را بنویسید