پرده زبرا

 پرده های زبرا تصویری با تم بهاری

 پرده های زبرا تصویری با تم بهاری

با یک دکوراسیون داخلی هوشمندانه و خلاقانه می توانید حال و هوای خانه خود را بهاری کنید و به پیشواز بهار بروید. تنها کافیست کمی ذوق و سلیقه به خرج دهید. پرده های زبرا تصویری می توانند پنجره ای رو به بهار باشند. تاثیر بی اندازه پرده ها در زیبایی دکوراسیون داخلی انکار ناپذیر است. پس در این زمینه بیشترین تمرکز را داشته باشید.

اسفندماه تفاوت عمده ای با دیگر ماه های سال دارد. در این ماه همه ما منتظر مسافری مشترک هستیم که در راه است و به یمن ورودش می خواهیم خانه نو کنیم. تغییر دکوراسیون داخلی خانه ها متناسب با این فصل زیبا و باطراوت فضا و حس و حال خانه را بهاری و شاداب می کند. اگر این تغییر دکوراسیون به درستی طراحی و اجرا شود می تواند به شما حس تازگی، زیبایی، پویایی، سرزند‌ه‌گی و انرژی هدیه دهد؛ مانند خود بهار.

توجه و دسترسی بیشتر به پنجره ها و نور طبیعی می تواند فضای خانه را همگام با فضای بیرون خانه نویدبخش ورود بهار کند. برای واقعیت بخشیدن به این موضوع پرده های تصویری زبرا انتخاب درست و به جایی خواهند بود.

نورپرداری بهاری

نورپردازی خوب در ایجاد حال و هوای بهاری از اهمیت فراوانی برخوردار است. جدا از اینکه فضای مورد نظرتان چه قسمت هایی از خانه است مانند: اتاق نشیمن و پذیرایی، اتاق های خواب، آشپزخانه و یا فضا های دیگر باشد، نورپردازی با تاکید بر نور طبیعی و تم سفید در نور مصنوعی و ایجاد نوری یکدست و کافی، به خوبی می تواند تداعی گر حال و هوای با طراوت فصل جدید باشد. در این تغییرات حتما سعی کنید میزان ورود نور طبیعی به فضای منزلتان را به حداکثر برسانید و در صورت امکان، وسایل نورپردازی با رنگ های روشن و یا بهاری را برای فضا های داخلی استفاده کنید.

پرده های متناسب برای دکوراسیون بهاری

برای رفتن به پیشواز فصل زیبای بهار، پیشنهاد فتودراپه به شما استفاده از پرده های نازک و سبک با رنگ های بسیار روشن و طرح هایی بهاری است تا فضایی روشن  و بهاره داشته باشید. پرده های زبرا، پرده کرکره ای تصویری با تم های زیبای بهاری می تواند دکوراسیون داخلی دلخواه شما را ایجاد کند. جادوی رنگ های روشن و شاد و با طراوت در تصاویر ایجاد شده در این پرده ها را نمی توان نادیده گرفت.

طرح های گلدار پرده های تصویری زبرا می تواند شکوفه های صورتی رنگ گیلاس را به خانه هایمان بیاورد. المان های گلدار این شکلی نقش مهمی در ایجاد فضای بهاره ایفا خواهند کرد. در انتخاب ها و سلایق خود جسارت به خرج دهید و طرحی نو در اندازید زیرا پرده ها به عنوان عنصر اساسی و لازم برای تغییر و تزئین محسوب می شوند. پرده های زبرا تصویری با تنوع طرح و رنگی که دارند پاسخگوی سلایقتان خواهند بود پس تا دیر نشده قبل از رسیدن بهار، با انتخاب طرح بهری خود و سفارش آن برای چاب پذیرای بهار باشید.

پست های مرتبط