پرده

پرده کرکره فلزی تصویری ، شگفتی دیگر در دنیای پرده ها

کرکره فلزی 3

پرده کرکره فلزی تصویری، شگفتی دیگر در دنیای پرده ها

کرکره فلزی تصویری را می توان آپدیت شده کرکره های فلزی قدیمی در نظر گرفت.! پرده ها هم با رشد تکنولوژی پیشرفت می کنند!البته پیشرفت آنها به سمت زیبایی و جلوه های دل نشین می باشد. هر چه جذابتر و شکیل تر باشند چندین گام از رقبای خود پیش تر هستند.

لباس پنجره، پرده است و باید برای هر پنجره لباس خاصی را مدنظر قرار داد تا جلوه شگفت انگیزی به پنجره و دکوراسیون منزل بدهد. چه لباسی بهتر از اینکه علاوه بر زیبایی، دوام هم داشته باشد؟! کرکره فلزی تصویری، هر دو مورد را برای خریدار به ارمغان می آورد.

در دنیای بی انتهای پرده ها، با مدل ها و جنس های گوناگونی مواجه می شویم که یکی از این مدل های زیبا، کرکره فلزی تصویری است و برای اینکه در عرصه نمایش زیبایی و استحکام عقب نماند، در رنگ و نقش های مختلف روی صحنه رفته است.

کرکره فلزی تصویری با ایجاد چاپ تصاویر دلخواه، طبیعت را از اعماق دریا گرفته تا بی نهایت آسمان ها، تصاویر خانوادگی، تصاویر ورزشی، تصاویر انیمیشنی، تصاویر آرامش بخش و هر تصویری که شما با دیدنش به ذوق می آیید، می تواند در دکوراسیون منزل شما پدیدار کند.

 کرکره فلزی 1

 زیبایی منحصر به فرد کرکره فلزی در سپیده دم

کرکره فلزی تصویری در هنگام سپیده دم، به واسطه تیغه های قابل تنظیم، نوارهای رنگی خورشید را با دکوراسیون منزل آشتی می دهد و مسبب ورود زندگی به  منزل است و در هنگام شب با تصاویر جذاب و بی نظیر، زیبایی خود را به نمایش می گذارد و حس دلچسبی را به فضای منزل اضافه می کند. بله کرکره فلزی تصویری، مسئولیت های سنگینی دارد!!

 

 

کرکره فلزی تصویری و فنگ شویی!!!

کرکره فلزی تصویری با داشتن عنصر فلز در فنگ شویی  یا گردش انرژی نیز پیش قدم ایستاده است همان طور که شما عزیزان به آن آگاهید، فلز در فنگ شویی، فلز (قدرت و وضوح را برای دکوراسیون شما به ارمغان می آورد. اگر شما نیاز به تمرکز بر یک پروژه دارید، یک شی فلز را به محیط اطراف خود اضافه کنید). ملاحظه کردید که کرکره فلزی تصویری فقط یک پرده ساده نیست.

کرکره فلزی 2

کرکره فلزی تصویری و بازاریابی!

برای تبلیغ هوشمند نیز می توان از کرکره فلزی تصویری، بهره برد؟ چگونه؟ ما به شما این ایده را می دهیم که می توانید از طریق چاپ نماد و یا لوگو شرکت به صورت دوطرفه، تبلیغ کار خود را هم در فضای داخلی دفتر و هم خیابان های پر از رهگذر به صورت زیرکانه انجام دهید. مبتکر باشید و از ایده های زیبا برای تبلیغ کار و یا محصول خود استفاده کنید. کرکره فلزی تصویری هم لباسی شکیلی برای پنجره دفتر شما است و هم تبلیغ کار شما!!

البته همیشه هر پدیده جذابی قیمتی دارد و اگر قیمت مناسب تر باشد مسلما خریداران بیشتری به سمت آن سوق پیدا می کنند. کرکره فلزی تصویری از قیمت مناسب برخوردار است که شما را از خرید خود راضی نگه می دارد.

کرکره فلزی تصویری این درازعمر! از کیفیت بالایی بهره مند می باشد و این کیفیت در برابر قیمت ارزان و مناسب کرکره فلزی تصویری، بیشتر از جانش مایه گذاشته و می گذارد.

کرکره فلزی تصویری با دارا بودن قابلیت هایی مثل تنظیم نور ورودی، چاپ تصاویر دلخواه، کیفیت و ماندگاری بالا،  نظافت آسان و قابل هماهنگ شدن با سایر وسایل دکوراسیون منزل و البته کاربری مختلف و قابل استفاده در آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن و … این ویژگی ها را روی صحنه نمایش به عرضه گذاشته است؛ و با فاکتورهای مثبت متعدد توانسته است خریداران را برای رای مثبت به این محصول بی نظیر، راضی کند.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید