دسته‌بندی نشده

پرده های تصویری با شما از زبان تصویر سخن می گویند!

پرده 265341684

پرده های تصویری با شما از زبان تصویر سخن می گویند!

یکی از تزئینات منزل که در دکوراسیون منزل بسیار به چشم می آید و در حال عشوه گری است پرده ها هستند.

پرده ها یکی از عناصری هستند که روی پنجره ها خود را به نمایش می گذارند و با طرح و نقش های متفاوتی که دارند زیبایی را برای دکوراسیون منزل به ارمغان می آورند.

اکنون زمان این است که انواع پرده ها که هر کدام به نوعی برای پنجره ها دلبری می کنند را شناخته و بهترین انتخاب را برای دکوراسیون رقم بزنیم.

پرده های توری با عظمت و سابقه ی طولانی که از دیرباز دارند برای همگان شناخته شده اند اما اکنون دکوراسیون را جور دیگری باید مزین کرد. زمان کنونی زمان به تصویر کشیدن افسانه ها است، هر چه در ذهن دارید ترسیم کنید و آن را روی پرده اتاق تماشا کنید!

 پرده 265341684

افسانه ها را روی پرده های تصویری به حقیقت تبدیل کنید.

 

همانطور که به پنجره زل زده اید و نور خورشید را که از میان پرده با شیطنت خاصی عبور می کند تماشا می کنید می توان از زیبایی تصویری که در تاروپود پرده زیبای تصویری نهفته است نیز لذت ببرید.

شاید شما دوست داشته باشید تصویری از یک گلزار رنگارنگ را روی پرده اتاق به نظاره بنشیند شاید هم تمایل دارید که تصویر یک شخصیت محبوب ورزشی مثل مسی! شاید هم رونالدو را روی پرده اتاق به نمایش بگذارید، شاید هم تمایل دارید که عکس خانوادگیتان در سفر جاده چالوس را روی پرده نقش نگاری کنید. هر تصویری که در ذهنتان می پروانید را می توانید مجسم کنید.

 پرده 6515161

دکوراسیون بی همتا با پرده های تصویری

 

با رقص باد و شیطنت های نور خورشید روی پرده ای که تصویری زیبا را در خود نگاشته شده است چقدر دکوراسیونی شکیل و دلنوازی را پدیدار خواهید کرد.

در اتاق خوابتان همانطور که چشمتان گرم خواب است با تماشای تصویری زیبا خوابی آرامتر را تجربه کنید و یا در محیط کارتان زمانی که  چشم و ذهنتان کمی آسودگی را طلب می کند با نظاره کردن به تصویری که روی پرده نقش بسته است روح را تازه کرده و انرژی مجدد بگیرید.

در اعماق پرده ها، تصاویر داستان سرایی می کنند حال شما مشخص کنید که چه داستانی و از چه زبانی می خواهید از دل تصاویر موجود در پرده های ظریف و بی نظیر بشنوید.

کیفیت بالای چاپ تصاویر و قیمت بسیار مناسب آن و زیبایی بی نظیر پرده های تصویری از نکاتی هستند که همیشه با پرده های تصویری همراه و همیار هستند.

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید