پرده, دکوراسیون

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب، یکی از عناصر مهم در تکمیل دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما پرده می­‌باشد. آنها کاربردهای زیادی برای اتاق خواب شما دارد که زیبایی فقط ظاهر مساله است.

کاربردهایی مانند کنترل عبور نور و سرما یکی از آن‌ها می‌­باشد. برای انتخاب این آیتم معیارهای مختلفی دخیل هستند مانند رنگ و جنس آن که شما باید با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه خود انتخاب کنید.

دراین مقاله ما چند آیتم جالب را برای انتخاب پرده اتاق خواب به شما معرفی می­کنیم با این امید که به شما در خرید کمک کرده باشیم تا از سردرگمی رهایی پیدا کنید.

 

ایده‌­های جالب از پرده برای دکوراسیون داخلی

 

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پرده کرم در اتاق سبزآبی

رنگ سبزآبی با کرم:

به ترکیب رنگ­‌های این اتاق نگاه کنید که چقدر با هم هارمونی دارند. همانطور که می­‌بینید سقف سفید و دیوارها به رنگ سبزآبی هستند. بنابراین طراح برای انتخاب آیتم مناسب برای انتخاب پرده اتاق خواب این فضا به سراغ استفاده از پرده­ بلند به رنگ کرم و والانسی به رنگ سبزآبی نمود که بهترین گزینه برای این اتاق خواب می‌­باشند.

این مدل کاملاً نور اتاق شما را بلوکه نمی‌­کند و با والانسی که در این اتاق وجود دارد شما می­‌توانید میزان نور ورودی به اتاق را در صورت نیاز ملایم و کم کنید. پس اگر می­‌خواهید اتاق پرنور و روشنی داشته باشید، این مدل‌­ها بهترین هستند.

 

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پرده‌های دو رنگ

رنگ­های خنثی:

من عاشق طرح رنگی این اتاق شدم. این طرح رنگی شامل رنگ­‌های خنثی به همراه رنگ‌­های خاکستری، سفید و برنزه می‌باشد. پیدا کردن رنگ‌­هایی برای داشتن هماهنگی یا هارمونی با دکوراسیون داخلی اتاق کار سختی نیست.

اما در این اتاق رنگ­‌هایی که مناسب استفاده برای پرده هستند، رنگ خاکستری و صورتی می­‌باشد که شما در تصویر می­‌بینید. آن‌ها برای نصب این مدل میله‌­ها را بهم وصل کرده و تمامی پنجره‌­ها را پوشاندند.

فرآیند باز و بسته کردن به این صورت است که شما به آسانی می­‌توانید پرده یکی از پنجره‌­ها را بکشید و دیگری را نه و کنترل نور فضای اتاق را به راحتی مدیریت کنید.

 

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پرده طرح دار

طرح­دار:

پرده­‌های این اتاق نسبتاً شلوغ هستند. آیتم­‌هایی مانند این برای اتاق­‌هایی با تک رنگ ملایم عالی هستند. رنگ­‌های موجود در این اتاق بژ و برنزه هستند بنابراین طراح با انتخاب این پرده و والانس با رنگ و طرحی که می‌­بینید به اتاق سرزندگی بخشیده است.

برای انتخاب پرده اتاق خواب، این آیتم بسیار منحصربفرد است و پیدا کردن آن در فروشگاه‌­ها کمی سخت است مگر اینکه سفارش داده شوند.

 

پیشنهاداتی برای انتخاب پرده اتاق خواب

پرده طلایی رنگ

رنگ طلایی:

من فکر می­‌کنم شما با دیدن این اتاق به یاد دکوراسیون­‌های داخلی دهه ۱۹۷۰ خواهید افتاد. دکوراسیون پرده اتاق خواب بسیار زیبا و ظریف است. طراح رنگ پرده‌­ها را همان رنگ اصلی اتاق یعنی طلایی انتخاب کرد با پانل­‌های عریض و والانس‌­های مسطح که در تصویر مشخص است.

این مدل­‌ها برای جلوگیری از ورود نور عالی هستند. اگر شما می­‌خواهید که از نور طبیعی در فضای اتاق استفاده کنید، به کار گیری این آیتم را توصیه نمی‌­کنم.

پست های مرتبط