چاپ

چاپ تصویر روی چوب ، نوآوری شگفتانه

تزئینات داخلی 51653153

چاپ تصویر روی چوب، نوآوری شگفتانه

 

با چاپ عکس روی چوب،تصاویر موردنظرتان را این بار خارج از آلبوم و یا تابلو ببینید.

 

با چاپ تصاویر روی چوب، جلوه جذابی به چوب داده و از نهایت حس خوبی که آن چوب به تصویر مورد نظر شما می دهد لذت ببرید. تصویر خانوادگی شما روی چوب، که عنصری از دل طبیعت است، چنان نقش نمایی می کند که هر بار از نظاره تصویر به وجد می آیید.

 

چاپ طبیعت روی چوب، امکان پذیر است!!

 

 زمانی که به طبیعت می رویم در کنار رودخانه و یا جنگل، چنان حس عکس گرفتن در ما فوران می کند تا عکسی بگیریم تا یادگاری ماندگاری از این محیط زیبا در آلبوم خاطرات، به جا بگذاریم. بیایید این بار کمی متفاوت تر عمل کنیم؛ عکس را در طبیعت بگذاریم.!! با چاپ تصویر روی چوب، درواقع عکس را دقیقا در دل طبیعت جا می دهیم و طبیعت را به خانه می بریم و از احساس حضور چنین نوآوری، ذوق زده می شویم.

 

چوب و فنگ شویی و تصویر! چاپ تصویر روی چوب

چوب ها با خاصیت جادویی که در فنگ شویی دارند (برای ایجاد قدرت خلاقیت و پرورش درونی استفاده می‌شود و همچنین عنصری موثر در جذب ثروت است) می توانند عنصری بی نظیر در دکوراسیون منزل باشند حال اگر تصویر یک منظره روی چوب نگاشته شود، که ما با نظاره کردن آن به والاترین مرتبه احساس برسیم دیگر نور علی نور می شود.

 

 چاپ تصویر 51653153

 چاپ تصویر این بار روی کاشی های آشپرخانه!

 

مگر می شود هنگامی که در آشپزخانه مشغول پخت و پز و یا میل کردن ناهار شاید هم شام! هستید از نظاره کردن تصویری زیبا روی کاشی و سرامیک آشپزخانه به وجد نیاید. کمی از حالت همیشگی سرامیک هایی که رنگ و بوی تکراری می دهند فاصله گرفته و با چاپ تصویر روی کاشی ها، فضای آشپزخانه را دلنشین کنیم! روش دلنشین کردن، همان تغییر شکل عنصر مهم آشپزخانه یعنی کاشی و سرامیک است که با چاپ تصاویر زیبا و همخوان، فضای آشپزخانه را می توان بیش از پیش دوست داشتنی تر کنیم. با چاپ تصویر روی کاشی؛ هنگامی که منتظر کشیدن سوت کتری برای نوشیدن چایی لب سوز هستیم؛ غرق در تصویر روی کاشی ها شده و به  سلیقه خود احسنت بگوییم.

 چاپ تصویر 12651681

چاپ تصویر روی کاشی ها و سرامیک، کمی هم به حرف دل کاشی ها گوش دهیم!

 

سرویس های بهداشتی مگر جزء خانه حساب نمی شوند؟ نباید برای داشتن خانه ای بی نقص، فضای سرویس ها را تغییر داد؟ کاشی های سرویس ها چه جرمی مرتکب شده اند که از زیبایی باید محروم شوند؟ با چاپ تصویری درخور، در سرویس بهداشتی فضای آن را تزئین کنید تا هیچ نقصی در هیچ کنج و گوشه ای از منزل نباشد.

 

چاپ تصاویر روی شیشه، دوستی تصویر و شیشه!

 

شیشه نزدیکتر از سنگ ندارد خویشی! هر شکستی که به ما می رسد از خویشتن است! شاید بپرسید این چه ربطی به چاپ تصویر روی شیشه دارد! قصد این است که به جای سنگ زدن به شیشه، تصویر بزنیم! با چاپ تصویر روی شیشه می توان جلوه بصری عمیقی را ایجاد کرد و تصویر را جور دیگری دید و لذت برد.

 صنعت چاپ با قابلیت چاپ روی اکثر پدیده های جهان هستی! می تواند تصویر مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت در چاپ و ماندگاری و ظرافت، روی پدیده های موردنظرتان به نمایش بکشد و عنصری بی بدیل در دکوراسیون منزل شود.

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید