دکوراسیون

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (2)

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن، اکسسوری و تزئینات می‌­تواند به زیبایی و پر شدن هرچه بیشتر فضاهای خانه در دکوراسیون داخلی کمک کند.

زمانیکه شما از وجود بودجه کافی برای خرید آیتم‌­های ضروری برای اتاق نشیمن مطمئن شدید، می­‌توانید به خرید اکسسوری­‌های جالب برای اتاق نشیمن خود فکر کنید.

شما برای تزئین اتاق نشیمن خود از چه اکسسوری­‌هایی استفاده می‌­کنید؟ به نظرتان بیشترین و پراستفاده‌­ترین آیتم­‌ها کدامند؟ چه آیتم‌­هایی مناسب قرار گرفتن و چیده شدن در دکوراسیون اتاق نشیمن هستند؟

شما چه آیتم­‌‎هایی را در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خود چیده‌­اید؟ آیا موافق استفاده از اکسسوری هستید؟ البته که پاسخ این سوال تا حدی علاوه بر تمایل و سلیقه شما به سبک دکوراسیون داخلی که برای اتاق نشیمن انتخاب کرده‌­اید هم بستگی دارد.

برای مثال اگر سبک انتخابی شما برای دکوراسیون خانه یا اتاق نشیمن سبک مینیمال است، همانطور که می‌­دانید این سبک به سادگی و استفاده حداقلی از لوازم و اثاثیه­‌ها شناخته می‌­شود.

از این­رو هر چه تعداد اکسسوری کمتری استفاده شود، بیشتر نشان­دهنده سبک مینیمال خواهد بود. مطمئنا شما که سبک انتخابی مینیمال را دارید، ذاتاً ساده ­پسند هستید که قطعاً این تصمیم با سلیقه و شخصیت شما هم هماهنگ است. در مقابل اگر سبک دکوراسیون داخلی شما بوهو باشد، می‌توانید هر آیتمی که می‌­پسندید در دکوراسیون اتاق نشیمن جا دهید.

 

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (2)

اکسسوری­‌های دکوراسیون داخلی

عکس و تابلو:

امروزه خیلی کم پیش می­‌آید که خانه­‌ای را بتوانید پیدا کنید که روی دیوارهای آن هیچ قاب عکس یا تابلوی زیبایی آویزان نباشد. اگر اهل خانه خوش سلیقه و دوست­دار آثار هنری نیز باشند، بهترین اکسسوری برای آن‌ها این است که قسمتی از دیوار اتاق نشیمن را به گالری زیبایی از قاب عکس‌­های مورد علاقه خود تبدیل کنند.

حال این عکس‌­ها می‌­تواند جملات یا تصاویر الهام­‌بخش از شخصیت­‌های موردعلاقه یا آثار هنری نقاش مورد علاقه شما باشد. بعضی از موارد هم هستند که عکس‌­های خود و اعضای خانواده را روی دیوار یا میزهای جانبی می­‌چینند.

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (2)

شمع و شمعدانی:

یکی از اکسسوری­‌های جذاب برای شما که وجود جو رمانتیک در دکوراسیون فضای مورد نظر را دوست دارید، بهتر است از شمع استفاده کنید. می‌توانید شمع‌­ها و شمعدانی‌­ها را روی میزهای جانبی در اتاق نشیمن یا قهوه‌­خوری بگذارید. شمعدانی­‌ها هم به عنوان یک اشیاء دکوراتیو برای قرارگیری در دکوراسیون داخلی بسیار مناسب هستند.

 

چند اکسسوری جالب در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن (1)

گلدان:

اگر شما طرفدار محیط زیست هستید و به گل وگیاه علاقه دارید، استفاده از گلدان یکی از بهترین اکسسوری­‌ها برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن شما می‌­باشد. گل و گیاه علاوه بر زیبایی حس مثبت و سرزنده‌­ای به فضای اتاق می­‌دهد.

پست های مرتبط