دکوراسیون

چند رنگ ترند ۲۰۱۹ قابل استفاده در دکوراسیون داخلی

چند رنگ ترند ۲۰۱۹ قابل استفاده در دکوراسیون داخلی

یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های ما در دکوراسیون داخلی خانه انتخاب رنگ مناسب است. به گفته متخصص رنگ‌ها امی وکس: “رنگ‌ها ستون فقرات یک دیزاین محسوب می‌شوند.” آیا شما با این گفته موافق هستید؟رنگ‌ها تاثیر به سزایی در تغییر اتمسفر فضای دکوراسیون داخلیدارند که بر هیچکس پوشیده نیست.

اغلب یکی از ساده‌ترین و تاثیرگذارترین راه‌ها برای تغییر دکوراسیون داخلی با تغییر رنگ اتاق یا خانه شروع می‌شود. در هر صورت اگر با تاثیرات رنگ در دکوراسیون داخلی آشنا باشید، قطعا یکی از دغدغه‌های مهم شما به هنگام تغییر یا تکمیل دکوراسیون داخلی خانه انتخاب رنگ مناسب می‌باشد. در این مقاله ما شما را از گمراهی نجات می‌دهیم.

رنگ‌های ترند دکوراسیون‌داخلی

از آنجائی که هیچ دیواری در خانه شما نباید به عنوان یک بوم خالی بماند، ما به دنبال رنگ‌های ترند۲۰۱۹ گشتیم. اکنون که به اواخر تابستان و اوایل پاییز نزدیک می‌شویم، این رنگ‌ها می‌توانند تغییرات خوبی برای خانه شما باشند.چرا که شما را از یکنواختی رها می‌کنند. مطمئنم نتیجه غافلگیرکننده‌ای خواهید گرفت.

 

دکوراسیون داخلی

رنگ فندقی

• رنگ فندقی:

سایه کرمی جذاب و گرم از رنگ فندقی انتخابی است که قطعا هیچوقت دمده نمی‌شود.استفاده از مبلمانی با رنگ فندقی در دکوراسیون خانه عالی و شیک به نظر می‌رسد. سایه‌هایی از رنگ فندقی برای اتاق‌های بسیار روشنی که می‌خواهید از شدت نور آن کاسته شود، گزینه مناسبی هستند و همچنین اتاق را بزرگتر از اندازه واقعی خود نشان می‌دهند. برای استفاده از سایه‌های مختلف رنگ فندقی باید شرایط نور و روشنایی و… از هر اتاق را در نظر بگیرید تا انتخاب صحیح و مناسبی داشته باشید.

 

دکوراسیون داخلی

رنگ خاکستری یاسی

• خاکستری مایل به یاسی:

اگر چه رنگ خاکستری فاخته یکی از کلاسیک‌ترین رنگ‌هایی هست که به عنوان یک گزینه مدرن از رنگ‌های خنثی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در بین رنگ‌های ترندامسال خاکستری مایل به یاسی محبوب شده که جو آرامی به فضای دکوراسیون داخلیمی‌دهد. اغلب طراحان داخلی برای دکوراسیون داخلی به سراغ رنگ خاکستری می‌روند اما این رنگ در ترکیب با بنفش یاسی به نوعی طراوت و ظرافت را هم به دکوراسیون خانه اضافه می‌کند که بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

 

دکوراسیون داخلی

رنگ سبز تیره

• سبز تیره:

یکی از خاص‌ترین رنگ‌های ترندامسال این رنگ است. آیا به رنگ سبز علاقه دارید؟این رنگ اولین بار در دهه ۹۰ در مرکز توجه قرار گرفت ولی حالا بسیار محبوب‌تر از گذشته به لیست ترندهای سال برگشته است. این رنگ قابل دادن احساس گیاهان سرسبز به شما را دارد. زیرا شما با انتخاب این رنگ قدرت شفابخشی طبیعت را به خانه می‌آورید.طراحان داخلی عقیده دارند که این رنگ مناسب استفاده در اتاق‌های روشن و بزرگ است.در هنگام انتخاب بین رنگ‌های ترند قطعا آن آیتمی را انتخاب کنید که بیشتر به سلیقه شما نزدیک است.

پست های مرتبط