پرده

چگونه استایل مناسب از پرده کرکره‌ای را برای خانه خود انتخاب کنیم؟

استایل های پیشنهادی از پرده کرکره ای

چگونه استایل مناسب از پرده کرکره‌ای را برای خانه خود انتخاب کنیم؟

در دکوراسیون داخلی انتخاب استایل مساله مهمی است که نباید از آن سرسری گذشت. چه بحث انتخاب استایل اتاق باشد یا انتخاب استایل پرده کرکره‌ای شما باید برای این کار زمان بگذارید و انتخاب عالی برای اتاق خود داشته باشید.

استایل های پیشنهادی از پرده کرکره ای

در این قسمت ما چند تا آیتم های جذاب از پرده کرکره‌ای با استایل های مختلف را آماده کردیم تا شما با دیدن آنها بتوانید استایل دلخواه خود را پیدا کرده یا الهام بگیرید.

پرده کرکره ای

• نور: به پرده کرکره‌ای این اتاق نگاه کنید، پرده های زیبا و خوش رنگ با طرح راه راه روی پنجره های این اتاق نصب شده که برخلاف طرح رنگ ساده اتاق به آن روح بخشیده است. پرده ها در بالای پنجره ها جمع شده اند و شما می بینید که پنجره ها بدون کاور و پوشش کاملا نور را به اتاق وارد کرده و کل فضا را روشن می کنند.

استایل های پیشنهادی از پرده کرکره ای
پرده کرکره ای گلدار

• طرح گل دار: پرده های کرکره‌ای رولی با طرح گل به این اتاق بی روح جان دوباره داده اند و پنجره ها را به یک نقطه یا کانون توجه از این اتاق تبدیل کرده اند. پارچه های سبک این پرده کرکره ای نشان می دهند که حتی اگر پرده را بکشید و پنجره ها را کاور کنید، باز هم در اتاق نور خوبی وجود خواهد داشت.

پرده کرکره ای

• خطوط زیبا: این پرده کرکره ای ونیزی به نظر کاربردی تر می آید و همچنین برای قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق نشیمن، حمام و آشپزخانه کاملا مناسب می باشد.برای این موارد می توانید از میان هزاران آیتم از پرده های کرکره ای چوبی، چوبی رنگ کاری شده و فلزی انتخاب کنید.

استایل های پیشنهادی از پرده کرکره ای6
پرده کرکره ای راه راه

• جمع کردن: این پرده کرکره‌ای به نظر جذابیت خاصی دارند. این آیتم با یک پانل چوبی دو طرفه از پارچه و سیستم طناب کشسانی برای استفاده کاملا راحت و آسان به نظر می آید. همانطور که می بینید طرح این پرده ها خطوط راه راه باریک و قرمز است. شما می توانید از همین طرح یا طرح برعکس آن بر حسب علاقه خودتان برای پنجره کناری استفاده کنید تا به زیبایی و جذابیت بیشتر پرده ها اضافه کنید.

پرده کرکره ای

• باز و بسته کردن: این نوع پرده کرکره‌ای را می توان به چارچوب یا فریم در و پنجره ها وصل کرد و زمانیکه شما پنجره ها را باز می کنید، این پرده ها نیز به همراه آنها باقی می مانند. این مدل پرد ه ها برای پشت در و حمام مناسب هستند.

پرده کرکره ای

• جفت کامل: یکی از راه هایی که شما می توانید با آن در قسمت پرده های خانه خلاقیت خرج دهید و یک ظاهر منحصر بفرد بسازید، این است که از پرده و پرده کرکره‌ای با هم برای پنجره های خانه استفاده کنید. تا به حال به این روش فکر کردید؟ برخلاف تصورتان کاملا نتیجه رضایت بخشی خواهید گرفت. به پرده های این خانه نگاه کنید، زیبا نیستند؟ برای این کار از طرح های هماهنگ با هم استفاده شده است. پرده های ساده یا طرح داری را انتخاب کنید که از نظر رنگ و استایل بهم مرتبط هستند.

پست های مرتبط