پرده

کدام پرده کرکره ای برای آشپزخانه مناسب است؟

پرده کرکره ای

کدام پرده کرکره ای برای آشپزخانه مناسب است؟

یکی از بهترین گزینه های برای پوشش پنجره های آشپزخانه شما پرده کرکره ای است. این پرده ها در دادن یک ظاهر شیک و در عین حال ساده که مناسب فضای آشپزخانه باشد، عالی عمل می کنند. زمانی اگر شما به دکوراسیون داخلی آشپزخانه هر خانه ای نگاه می کردید، پرده های توری بیشترین انتخاب خانواده های ایرانی بودند. اما خوشبختانه در حال حاضر این آیتم هم شکل جدیدی به خود گرفته و انتخاب های زیباتر، مدرن تر و بادوام تری را پیش روی شما گذاشته است.

بنابراین اگر از ما می پرسید بهترین آیتم های پیشنهادی برای فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه چه می باشد؟بدون شک می گوییم پرده کرکرهای را امتحان کنید. مانند هر وسیله ای از دکوراسیون داخلیدر انتخاب پرده کرکرهای هم باید دقت کنید تا آیتم هایی را بخرید که دقیقا مناسب آشپزخانه هستند. شما فکر می کنید به چه معیارهایی باید در این انتخاب توجه کنید؟

طی تجربه هایی که از بایدها و نبایدهای دکوراسیون داخلی خانه به خصوص آشپزخانه کسب کردیم، باید بگویم پرده کرکرهای مناسب آشپزخانه آن آیتمی است که کاربردی باشد و پوشش قوی داشته باشد.توصیه های ما برای انتخاب پرده کرکره ای مناسب همیشه به دو نکته خلاصه می شود که عبارتند از:

• به آسانی قابل استفاده باشد: اگر پرده کرکره ای به آسانی قابل استفاده نبوده و دست و پا گیر باشد، آن را برای فضای آشپزخانه مناسب نمی دانیم.

• بادوام و کاربردی باشد:به هنگام انتخاب پرده مناسب باید از خودتان بپرسید، طول عمر آن چقدر خواهد بود؟پس آیتم های نامناسب و بی کیفیت که دوامی ندارند را نخرید.

چند آیتم مناسب از پرده کرکره‌ای آشپزخانه

پرده کرکره ای

پرده رولی طرحدار

• پرده رولی: یکی از بهترین انتخاب های شما پرده با جنس پارچه pvc است که به سادگی قابل تمیز شدن باشد که از این مورد خیال شما راحت باشد. اکثر پرده های رولی پارچه ای از جنس پلی استر دارند که برای شرایط پرگرد و غبار کاملا مناسب هستند. اما این پارچه ها به اندازه پارچه های pvc به سادگی قابل تمیز شدن نیستند.

پرده کرکره ای

پرده لوردراپه

• پرده لوردراپه: این مدل پرده ها هم کاملا مناسب فضای آشپزخانه هستند زیرا بسیاری از پارچه های pvc به کار رفته در پرده های رولی در پرده لوردراپه نیز استفاده شده است. این پرده ها قابل اطمینان می باشند و به سادگی قابل استفاده هستند. اگر زمانی خواستید که پارچه این پرده را با یک پارچه کاربردی تر تعویض کنید، با هیچ چالش و مشکلی روبرو نخواهید بود. زیرا این کار به سادگی قابل انجام است.

پرده چوبی فاکس

• پرده ونیز چوبی مدل فاکس: استفاده از این مدل پرده های چوبی فاکس سال به سال در حال افزایش است. اگر در قسمت های مختلف خانه خود از این مدل پرده استفاده می کنید، چرا برای دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه هم از این پرده های چوبی استفاده نکنید؟از آنجائیکه تمیز کردن چوب بدون آسیب به آن به خصوص از طریق رطوبت بسیار مشکل است، ممکن است نخواهید که پرده های ونیز چوبی را در اولویت خود قرار دهید. اما این مشکل هم چاره دارد. شما باید از پرده ونیز چوبی مدل فاکس استفاده کنید. این مدل ظاهری مانند چوب دارد اما از جنس pvc است. بنابراین شما برای تمیز کردن آن دردسری نخواهید داشت.

پست های مرتبط